Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Киевский форум без правил - Показать сообщение отдельно - Новые тарифы на коммунальные услуги.
Показать сообщение отдельно
Старый 14.10.2008, 10:36   #10 (permalink)
boroda
Почетный легион
Очки: 27,762, Уровень: 51 Очки: 27,762, Уровень: 51 Очки: 27,762, Уровень: 51
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для boroda
Сообщений: 2,057
украинец
Получено "спасибо": 954
Очки репутации: 27,762
Доп. информация
По умолчанию Re: Новые тарифы на коммунальные услуги.

"Київенерго" пропонує підвищити тарифи на теплову енергію для населення в 1,9 разу, для всіх інших споживачів - в 1,5 разу. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова правління "Київенерго" Сергій Тітенко. За його словами, це лише пропозиція, а остаточне рішення буде приймати Київська міська держадміністрація. "Для компанії не важливо підвищення тарифів чи компенсації з бюджету. Для нас важливо покрити витрати", - сказав він.

За його словами, заборгованість споживачів за теплову та електроенергію становить 969,5 млн грн. Найбільшими боржниками є управління житлового господарства, відомче житло та ЖКГ. Заборгованість населення за електроенергію становить 62 млн грн. С.Тітенко зазначив, що нинішній тариф на теплову енергію не покриває навіть її собівартості. За підрахунками, збитки компанії у 2008 р. через невідповідність тарифів на електро- та теплоенергію буде становити 801 млн грн. У бюджеті Києва на компенсацію збитків передбачено близько 408 млн грн, що становить 50%. "Тариф на послуги має бути таким, яким він повинен бути. Всі, хто не може платити за тарифами, які економічно обґрунтовані, мають отримувати дотації", - наголосив С.Тітенко.

Він також зазначив, що "Київенерго" готове до опалювального сезону 2008-2009 рр. За його словами, на сьогодні до тепла підключені усі пологові будинки, стаціонарні лікувальні заклади, 66 дитсадків та 30 шкіл.

По материалам: http://www.rbc.ua


Не миновать однако испития чаши этой горькой полыни....... :5:
__________________
[SIZE="4"]Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти![/SIZE]http://animating.ru/avatars/data/med...imated_955.gif

http://killerjo.net/ кликать не советую, хотя знаю что нажмешь...
boroda вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
boroda получил (-а) спасибо от:
Жемчужинка (14.10.2008)