Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Киевский форум без правил - Показать сообщение отдельно - Церква
Тема: Церква
Показать сообщение отдельно
Старый 20.06.2011, 10:42   #1 (permalink)
роман степанович
Житель
Очки: 2,267, Уровень: 13 Очки: 2,267, Уровень: 13 Очки: 2,267, Уровень: 13
Активность: 3% Активность: 3% Активность: 3%
 Аватар для роман степанович
Сообщений: 144
киевлянин
Получено "спасибо": 56
Очки репутации: 2,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
[SIZE=6]Настоятель Києво-Печерської Лаври назвав клініку для хворих на СНІД кублом[/SIZE]
[SIZE=3]Настоятель Києво-Печерської Лаври Павло назвав клініку для хворих на СНІД на території Лаври "кублом".
"Ви хотіли б, щоб у вас у під'їзді було кубло? Щоб у вашій у квартирі, поряд або хоча б на одному майданчику жили люди зі страшними захворюваннями?", - запитав він.
[/SIZE]
[SIZE=3]
Ось сьогодні цей жлоб відмічає своє 50-річчя, до якого йому подарували "Мерседеса" представницького класу. Поряд з цим в Переяслав-Хмельницькому бандитська влада передає церковний ансамбль, який споруджено на кошти І. Мазепи, тим, хто буде проклинати в цих спорудах цього ж Мазепу. Звідки все це? Чому порушене все позитивне, що повернули в церкву П. Могила та П. Сагайдачний?
Поряд з тим, що Українська православна церква несла в ХVII столітті якусь мораль та освіту в народ, подивимося звідки росла "велич" православної церкви з Володимиро-Суздальщини. Ця церква була під повним контролем ханів, які дозволяли будувати православні "храми" на місці своїх конюшень. Так у 1477 році (московська історія каже про "самостійність" в ті часи Московії Івана ІІІ) хан дозволив збудувати на території Кремля (місце хана чи його баскака) церкву Ніколая Льняного, дозволивши використати для цього свою конюшню.
З допомогою цих ханів ця сурогатна секта ввела в ХІV столітті й рабство для угро-фінських народів, яких вони силою заганяли в християнство. Цих людей з тих пір почали називати "крестьянами", які були рабами монастирів, ханів, баскаків, бояр, князів. Підкреслюю, в той час (ХV та XVI) слов'янські землі Новгорода та Подніпров'я були заселені вільними людьми. А одна Троїцько-Сергієва лавра на рівень 1764 року мала 106000 "крестьян" (рабів).
І це продовжується й понині. Ця сурогатна секта то вимолює в новітніх ханів безмитний ввіз алкоголю та тютюну (забота про мораль та здоров'я прихожан), то привласнює дорогі земельні паї для будівництва нових "храмів" з саунами та золотими куполами, не забувши при цьому поцупити (при відокремленні церкви від держави) ще й частку мирського бюджету на свої жлобські потреби.
"А братія сидить собі,
витріщивши очі.
Може так і треба?"
[/SIZE]
роман степанович вне форума  
Ответить с цитированием Вверх