Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Киевский форум без правил - Показать сообщение отдельно - Церква
Тема: Церква
Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2011, 07:17   #35 (permalink)
Anne Nurmi
Останавливаюсь кнопками
Очки: 10,883, Уровень: 31 Очки: 10,883, Уровень: 31 Очки: 10,883, Уровень: 31
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Anne Nurmi
Сообщений: 882
украинка
Получено "спасибо": 448
Очки репутации: 10,883
Доп. информация
По умолчанию Re: Відповідь: Церква

Цитата:
Сообщение от роман степанович Посмотреть сообщение
Шукай там, куди згребли з усієї імперії і Березневі московські угоди, і пакт Молотова -Ріббентропа, і справжні твори Лизлова, і хто підривав будинки перед другою чеченською війною. Злодій завжди пробує замести сліди, щоб доказувати, що все загарбане до нього "добровільно приєдналося". І чистку цих "доків" почав Татіщєв В.М., а продовжив Паллас П. Знаєш таких пацанів?

Пиздобол ты не дятлом прикидывайся а отвечай за свою брехню. Брехня - это отличительная особенность таких вот баб (латентных пидарасов) как ты. Я повторяю свой вопрос: покажи доказательства той ахинеи что ты несёшь.

Цитата:
Договір між Україною та Московщиною був підписаний в Москві в березні 1654 року і він проіснував до Конотопської битви, факт якої анулював цей договір. А далі було просте розтерзання ослабленої нападами з усіх сторін України змовою Польщі та Московії так званим Андрусівським договором, після якого пішла пряма колонізація України з двох сторін. А добровільне ПРИЄДНАННЯ - це міф для вживаючого пиво з діхлофосом.
И этого тоже. Нельзя столько долго нюхать діхлофос. Ты и так стал полным дауном от героина.. Козёл старый. Трухлявое брехло. Идиот если б договор кому-то и пришло в голову подписывать, то никогда там не было бы слова "Украина". Неучь из леса выучи терминологию и погугли на предмет "воска Запорожского". Доярка блять дремучая с хутора Медвежий угол
__________________
http://s015.radikal.ru/i333/1112/9d/65eb4f67a19c.jpg
Anne Nurmi вне форума  
Ответить с цитированием Вверх