Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Антиукраинская власть - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Политический форум без правил > Политический форум Украины
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.07.2013, 22:09   #1 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

http://sna.in.ua/archives/18262#more-18262


Релігійна тематика є однією з тих, що здіймають в суспільстві неабиякі дискусії і миттю його розколюють на декілька ворожих таборів. Міркуючи логічно — структури різних релігійних переконань здатні співіснувати в одному суспільстві, не заважаючи один одному і оточенню та мають право на існування, якщо вони не є чужорідними або ворожими для української культури та народу. Наразі ж відбувається зіштовхування лобами представників православ’я та рідновірства аналогічно до роздмухування штучної мовної проблеми. Вже давно відомо, що в РФії церква та державний апарат спаяні в єдиний злочинний конгломерат, що привласнює собі національні багатства, сприяє зубожінню народу, представники духовенства за сумісництвом займаються лихварством, тютюнові митрополити мають великі повноваження та співпрацюють з податківцями, церква давно перетворилась на надприбутковий бізнес, де прихожани — лише дійна корова для фінансової піраміди під назвою РПЦ. Антиукраїнська влада, аби вислужитись перед Кремлем, піде на будь -які дії, аби придушити ініціативи громадян, що захищають власні релігійні та патріотичні переконання.
До таких належить і встановлення кумира Перуна біля Національного музею історії України вчора, 20 липня. Захід було розпочато з Лисогірського форту на Видубичах, піша хода колоною рушила до Старокиївської гори, де був встановлений кумир головного божества слов’янського пантеону Перун, шестиметрова дерев’яна скульптура виконання львівського майстра Антона Лубія. Власне, 2009 року на День Незалежності був встановлений аналогічний пам’ятник, але через три роки був зрізаний та вивезений в невідомому напрямку. Цього разу одразу після встановлення о третій годині ночі з’явились невідомі особи міцної статури, що спробували пошкодити пам’ятник, та були відтіснені рідновірами та бійцями Київського осередку СНА. Невдовзі з’явився “Беркут” в супроводі згаданих “братків” та православного попа. Вони без жодних пояснень демонтували статую та вивезли її.
Ми не будемо вдаватись в історію і нагадувати особливості та наслідки прийняття Київською Руссю християнства (а річниця саме цієї події невдовзі буде святкуватись в Києві ледь не як національне свято). Очевидно одне — до справи причетна політика. Не благоустрій (влада чомусь впритул не помічає МАФи, що розмножуються в столиці в геометричній прогресії, погані дороги та критичний стан ЖКХ), не захист християнської релігії (бо жодного разу не було вчинено заходів на перешкоджання діяльності релігійних сект та культів, що є прямою загрозою психічному та фізичному здоров’ю українців), не якісь інші цілі. Влада душитиме все, що прямо чи опосередковано пов’язано з українською культурою, дійсною історією, всім, що може об’єднати та згуртувати народ. Вона дасть Гундяевим повноваження, передаватиме майно та землю під забудови храмів, звільнить від податків та відповідальності за злочини. Бо їй це значно вигідніше, ніж відродження чогось суто українського.
Нехай релігійні проблеми не найактуальніші наразі в Україні. Але на прикладі таких подій ми бачимо, як влада показує відверто своє українофобське обличчя та зневагу і цинізм до своїх громадян. А громадяни мусять зрозуміти, їх торкнеться не лише стагнація української економіки, соцзабезпечення та подібного — вони будуть позбавлені прав на самоідентифікацію, самосвідомість, реалізацію своїх розумових, культурних та релігійних пошуків, якщо вони будуть розходитись з офіційною доктриною та поп-культурою. Тому обов’язок кожного — брати участь у діяльності, спрямованій на захист національних інтересів, не йти на жодні компроміси з можновладцями, об’єднуватись між собою. Ми сила лише в єдності!
памятник Перуну запретили в то время как обезьяна занимается лохотроном в секте


смотреть со второй минуты
[SIZE="4"]И ДА,ПОДЖИДКИ,ВЫ НЕ НАМНОГО ЛУЧШЕ[/SIZE]
............а где же эти попы? где милиция?

хотя для попов это существо всего лишь один из них..такой же лохотронщик


...
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.07.2013, 13:34   #2 (permalink)
Турист
Очки: 34, Уровень: 1 Очки: 34, Уровень: 1 Очки: 34, Уровень: 1
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Мила Лвовна
Сообщений: 2
украинка
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 34
Доп. информация
По умолчанию

Как думаешь можно реально побороть коррупицию?
Мила Лвовна вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Власть и милиция. fox. Бизнес, юридические вопросы 3 07.07.2013 22:11
Власть. fox. Философия и религия 4 28.05.2013 18:38
Власть россии. fox. Мир 5 24.03.2013 01:39
Власть. kot Украина 0 11.11.2011 16:49
Продажная власть. fox. Политический форум Украины 3 12.07.2011 20:38


Часовой пояс GMT +3, время: 05:59.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022