Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Хто "кришує" сьогоднішній режим ? - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Регистрация Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.05.2012, 12:44   #1 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Чи може теперішня влада робити спротив Європі та багатьом великим світовим державам без твердої та сильної підтримки? Чи є ми такою країною, яка може сперечатися на рівних із сильними цього світу?
Вірити в таке не потрібно.
Попри всі заяви Кремля, які нібито свідчать про його непричетність до сьогоднішніх дій нашої влади, треба визнати, що тільки Росія є чи не єдиною країною, якій вигідно все, що робить тепер керівництво України.
Тільки Росія як сильний гравець на світовому полі, може бути тою силою, на яку спираються в офіційному Києві. Тільки за такої підтримки сьогоднішня українська влада може сказати "ні" Німеччині, США, Франції та іншим визнаним світовим гравцям.
Чи є якісь докази цьому?
Безперечно є.
На протязі останніх двох років керівництво Росії та України зустрічалося на рівні прем'єрів та президентів десятки разів. Десятки! Світова спільнота мало знає про таку практику. Таке буває тільки в бізнесі, коли керівництво головної контори керує своєю філією.
Нам кажуть, що такі зустрічі відбувалися для вирішення газових проблем. Але хіба для цього потрібно весь час спілкуватися на найвищому рівні та особисто?
Газові питання можуть вирішуватися шляхом переписки, з допомогою телефону, чиновниками нижчого рівня. Такі питання, зазвичай, готують міністерства та відомства, а керівництво держави приймає в них участь у виключних випадках. Постійні особисті зустрічі потрібні там, де не можна довіритися ані письму, ані телефону, ані підлеглим. І в тих питаннях, які мають кардинальне значення для обох сторін.
Згадаймо, що в практиці стосунків з Росією навіть мав випадок, коли зустріч обох президентів відбулася вночі, на декілька годин, у Борисполі, перед вильотом Януковича до Брюсселя.
Після тодішнього європейського пресингу на президента України, невідкладно відбувається зустріч Януковича, Путіна та Медвєдєва в російському Завідово. Близько 15 хвилин телебачення показує нам прогулянку вказаних правителів. Просто довго розмовляли у форматі дружньої бесіди, без краваток. Без прийняття яких-небудь публічних рішень.
Всьому світові ніби демонструвалося, під чиїм захистом є керівництво України.
З часом, після цієї зустрічі, російський прем'єр робить заяву про свою незгоду з розправою над Тимошенко й навіть заявляє, про [COLOR=#900022]готовність дати свідчення[/COLOR] по відомій справі в суді. На кого було таке розраховано – не зрозуміло. Адже в Україні немає тепер такої сили, яка б відмовила Путіну. Якби він захотів свідчити, то жодних перепон для цього б не було. Та й їхати в Україну не потрібно було б. Згідно діючого законодавства обох країн такі свідчення можна було б надати нашій прокуратурі на території Росії. А наш суд, як у випадку зі справою Луценка, зачитав би ці свідчення та прийняв би їх до уваги.
Натомість російське оборонне міністерство надає українській владі довідку про якусь не списану та забуту до цього часу заборгованість, яка має відношення до справи колишнього прем'єра. Чи, може, це міністерство діє в Росії так незалежно, що аж не рахується з найвищою в країні владою?
Росія відкрито не показує своїх шефських стосунків. Для її іміджу не вигідно брати на себе роль опікуна нашого режиму, що нецивілізовано розправляється зі своїми політичними конкурентами. Для маскування навіть ведеться газова чи сирна війна.
Але якщо зрівняти, як цю війну російські можновладці вели по-справжньому, у 2005 році, – то стає зрозумілим, що не війна це, а якісь іграшки.
Ніхто не з ким не воює. Не подаються позови до міжнародних інституцій, ніхто не намагається переглядати ціни на газ. З всіх продуктів, що поставляються нами в Росію, на показ, як недолік вітчизняного виробництва виставлено тільки сири, а можна було б придертися, щонайменше, до десятків товарів. Буцімто з іншими товарами в нас все гаразд.
Про справжню ціну на газ ніхто не знає. Скоріш за все, вона є різною для своїх та чужих. За таких умов владі вигідна ціна висока. Чужі, наприклад, компанії іноземних власників, нехай платять, будуть менш конкурентоспроможними порівняно з компаніями своїх.
Здається, наша влада дійшла до того, що виконує інструкції Кремля з елементарних питань.
Разом з Росією вводимо літній чи зимовий час, незважаючи на невигідність такого для нас. Коли два роки тому назад у Росії горіли торф'яники – у нас кинулися їх гасити, незважаючи на відсутність серйозних подібних пожеж. Одного з губернаторів щодня показували по телевізору, як він літає на вертольоті в пошуках пожежі.
Святкування 9-го травня минулого року у Львові провадилось за сценарієм з Москви, оскільки російські журналісти заздалегідь знали місце провокаційних сутичок та зарання його зайняли. Сьогоднішні наші телепередачі наповнені, як і в Росії, пропагандистськими радянськими фільмами на воєнну тематику.
У близькому оточенні Януковича, у його охороні, на деяких ключових державних постах працюють громадяни Росії, чи ті, що ще недавно такими були.
Чому вигідна для Росії сьогоднішня влада? Тому що до того, що мала Росія на території України перед приходом до керівництва регіоналів – додалося значно, колосально більше! І це "більше", ці переваги та багатства можна утримувати, тільки маючи слухняну владу.
На цей час Росія фактично заковтнула Україну.
Росії належить велика частина банківського й страхового сектору економіки. Декілька років тому назад керівництво НБУ заявляло, що в банківському секторі існує загроза для безпеки нашої держави, тому що доля іноземних банків у всій банківській сфері складала близько 30%. Ми відмовляли тоді в ліцензіях для російських банків. Разом з цією владою на Україну прийшли російські банківські гіганти – ВТБ і Сбербанк, великомасштабний характер діяльності яких ми всі бачимо. Чомусь тепер про "загрозу" не говорять...
Росії належить значна частина металургійного комплексу, молочної промисловості, крупний оператор мобільного зв'язку, що обслуговує близько 50% абонентів країни.
Росія повністю контролює поставки нафти та газу на Україну. Ми залежні від цих поставок, як людина від води чи повітря.
Росія нещодавно взяла під свою опіку наш авіаційний комплекс.
Все сьогоднішнє керівництво держави, у тому числі президент, прем'єр та парламентська більшість налаштовані проросійськи та готові підтримувати Росію навіть тоді, коли її засуджує весь світ, як це було під час війни в Грузії.
Росію завжди підтримували й підтримують, та ніколи не виступають проти її політики щонайменше дві парламентські партії – комуністи та регіонали. На території України знаходиться велике військове російське формування – Чорноморський флот Росії. Це не просто база, а плацдарм для підтримання антиукраїнських настроїв населення Криму.
На Україну має значний вплив російський криміналітет.
Ми наслідуємо Росію у всьому. Нажаль найбільше наслідуємо в негативному, у тому, що демократичним світом не сприймається.
У нас зафіксовано одинакові фальсифікації на виборах, у нас одинакові умови для олігархів, корупції, міліцейського свавілля. Розправа з українськими лідерами опозиції дуже схожа на розправу з Ходорковським.
Хіба на цьому тлі можна довіряти заявам московських керівників, що буцімто засуджують нашу владу за переслідування політичних противників?.
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
fox. получил (-а) спасибо от:
liko (11.05.2012)
Старый 11.05.2012, 14:26   #2 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Альтер-Троллераст
Сообщений: 388
иностранец
Получено "спасибо": 164
Очки репутации: 4,976
Доп. информация
По умолчанию

За это надо говорить "спасибо" Обаме что променял Восточную Европу на Ливию
__________________
Я шпионю за вами, ояебу
Альтер-Троллераст вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 19:54   #3 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

еще один русофобский высер.

Цитата:
На протязі останніх двох років керівництво Росії та України зустрічалося на рівні прем'єрів та президентів десятки разів.
а как же без паранойи...да,падаль?

Цитата:
За это надо говорить "спасибо" Обаме что променял Восточную Европу на Ливию
еще один прозападный холоп мечтает о гражданской войне в Украине?

ну-ну..
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 21:47   #4 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Альтер-Троллераст
Сообщений: 388
иностранец
Получено "спасибо": 164
Очки репутации: 4,976
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
еще один русофобский высер.а как же без паранойи...да,падаль?еще один прозападный холоп мечтает о гражданской войне в Украине?

ну-ну..
ещё один косящий под скина который боится гражданской как решение изгнания кремлёвских холуёв
__________________
Я шпионю за вами, ояебу
Альтер-Троллераст вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 21:57   #5 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
ещё один косящий под скина который боится гражданской как решение изгнания кремлёвских холуёв
кремлевских холуев? ошибаешься,придурок. холуи сионистские такие же как и ты.

а если так тянет на гражданскую,то чего сидишь дома? вперед на улицы.
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 22:04   #6 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Альтер-Троллераст
Сообщений: 388
иностранец
Получено "спасибо": 164
Очки репутации: 4,976
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
кремлевских холуев? ошибаешься,придурок. холуи сионистские такие же как и ты.
ну наконец то ты признался что ты за кремлёвских холуёв, зачем было столько времени скрываться? С тебя плохой агент
__________________
Я шпионю за вами, ояебу
Альтер-Троллераст вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Альтер-Троллераст получил (-а) спасибо от:
igma (11.05.2012)
Старый 11.05.2012, 22:09   #7 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
ну наконец то ты признался что ты за кремлёвских холуёв, зачем было столько времени скрываться? С тебя плохой агент
ты сознательно брешешь или на самом деле такой тупой,придурок?
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 22:11   #8 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20 Очки: 4,976, Уровень: 20
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Альтер-Троллераст
Сообщений: 388
иностранец
Получено "спасибо": 164
Очки репутации: 4,976
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
ты сознательно брешешь или на самом деле такой тупой,придурок?
отмазаться не получится, холуй. Давай поведай сколько тебе платят и мы поймём какое место ты в иерархии там имеешь. Хотя догадываюсь что ты там стукач у гебни и пашешь за даром из-за компромата
__________________
Я шпионю за вами, ояебу
Альтер-Троллераст вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.05.2012, 22:16   #9 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
отмазаться не получится, холуй.
перед кем,придурок? перед чмом вроде тебя сионистским?

попустись,шавка.

Цитата:
Давай поведай сколько тебе платят и мы поймём какое место ты в иерархии там имеешь. Хотя догадываюсь что ты там стукач у гебни и пашешь за даром из-за компромата
паранойя лечится,придурок.не запускай.
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.05.2012, 16:05   #10 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Альтер-Троллераст Посмотреть сообщение
Давай поведай сколько тебе платят и мы поймём какое место ты в иерархии там имеешь.
Тупым и умалишёным не платят. А насос-говносос именно такой.
Платят алексу потому что алекс собирает таких и даёт им возможность брызгать здесь красно-кацапским поносом.
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.05.2012, 16:23   #11 (permalink)
Почетный легион
Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87
Активность: 62% Активность: 62% Активность: 62%
 Аватар для сандер
Сообщений: 6,442
Получено "спасибо": 4,438
Очки репутации: 78,654
Доп. информация
По умолчанию

Ну,а если подумать... Хотя,а кто тут вообще способен думать? НацСоц-сволочь,гад,провокатор,только потому,что он говорит правду!!! Викторович ещё был,но ушел. Да и не такие они уж и враги,но я бы отдал предпочтение НацСоцу,хотя по некоторым вопросам,с ним и не согласен,но это решаемо.
сандер вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.05.2012, 18:39   #12 (permalink)
Почетный легион
Очки: 461,732, Уровень: 100 Очки: 461,732, Уровень: 100 Очки: 461,732, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для igma
Сообщений: 36,363
украинец
Получено "спасибо": 8,480
Очки репутации: 461,732
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от сандер Посмотреть сообщение
хотя по некоторым вопросам,с ним и не согласен,но это решаемо.
з такими, як він, рішають кулею в голову!
__________________
Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе — або гість, або окупант, або раб...


Слава Україні !!!
igma вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
igma получил (-а) спасибо от:
fox. (14.05.2012)
Старый 14.05.2012, 18:52   #13 (permalink)
Почетный легион
Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87
Активность: 62% Активность: 62% Активность: 62%
 Аватар для сандер
Сообщений: 6,442
Получено "спасибо": 4,438
Очки репутации: 78,654
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
з такими, як він, рішають кулею в голову!
Бля!!! Та ты сам лизал яйца еврею!!! Ну не надо!!! Он указал на наши недостатки,сразу все против него!!! Я что его защищаю? Бля,надо же и свои ошибки признавать!!!
сандер вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.05.2012, 19:16   #14 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
з такими, як він, рішають ......
Посредством госпитализации в специальное медицинское заведение, закрытого типа.
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
fox. получил (-а) спасибо от:
igma (14.05.2012)
Старый 14.05.2012, 20:27   #15 (permalink)
Почетный легион
Очки: 461,732, Уровень: 100 Очки: 461,732, Уровень: 100 Очки: 461,732, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для igma
Сообщений: 36,363
украинец
Получено "спасибо": 8,480
Очки репутации: 461,732
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от сандер Посмотреть сообщение
Бля!!! Та ты сам лизал яйца еврею!
яйця лижеш ти, своєму придурку НаСосу!
він показує тільки свої недостатки і вже хватить про нього, це чмо заслуговує тільки, щоб про нього швидко забути!
__________________
Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе — або гість, або окупант, або раб...


Слава Україні !!!
igma вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Мы говорим "Ленин", подразумеваем "сифилис". fox. Политика - история 272 18.05.2016 03:17
Мигрант с Украины Антон Мухачев ("Флай): жертва "кровавой" ФСБ или слитый провокатор "Системы"? Владимир_Тютчев Политика Украины и России 4 04.01.2015 15:41
Русины. "... 70% жителей Закарпатья. Мы "титульная нация" в области, нас около 800 тысяч" Alex LM Политический форум Украины 73 30.07.2013 09:53
5D кино в ТРЦ "БЛОКБАСТЕР" или ТРЦ "DREAM TOWN"! Sovetnic Доска объявлений 0 12.03.2012 07:01


Часовой пояс GMT +3, время: 13:43.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022