Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Красный сектор - Страница 2 - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Киевские форумы > Киев
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 18.02.2014, 00:10   #16 (permalink)
Приезжий
Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Виктория Суровая 1
Сообщений: 33
киевлянка
Получено "спасибо": 11
Очки репутации: 513
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
а доказульки, тупа суко, будуть?!
W rządzie Litwy(в раді Литви) siedzą durnie(дурні)!" - to naprawdę(насправді) epokowe odkrycie zrobił nie jakiś tam (не якийсь там) przedstawiciel rosyjskich rodników, co nazywa(назва), przyjaciel i partner zachodniego obozu - minister gospodarki i komunikacji, Estonii Johan Партс
(дальше - сам)
Jak można(як можна)się spodziewać(сподіватися), oskarżona strona zdecydowanie nie zgodziła(згодитися) się z podobnymi(подібними) rewelacjami, wywołując estońskiego ambasadora na dywan w ministerstwo(на диван, в міністерство), zrobiła mu poważną(поважна) naganę za poważne deklaracje. Nam kiedyś zrozumieć(зрозуміло), na ile precyzyjne wnioski kolegów z natowskiego broni i ile taka(така) пикировка odzwierciedla poziom inteligencji skonfliktowanych stron, przyszłość, jak to się mówi(мові), wszystko będzie przygotowane w miejsca, dziś jednak ważne(важне) jest, aby zwrócić uwagę na głębokie przyczyny tych konfliktów.

I chodzi, zdaje się, nie tylko(не тільки) i nie tyle nawet formalny powód(навіть формальний повід) - spór o Rail Baltika, a raczej o tym, odbędzie się, czy ta linia kolejowa europejskiego standardu przez Kowno czy Wilno, a więcej o pieniądzach, ponieważ Unia europejska zwalania na "linię życia" w setkach milionów euro i Estonia stara się jak najszybciej uzyskać do nich dostęp, a Litwa, według Партса, rzuca się z boku na bok, wszyscy nie mogą się zdecydować, który wariant jest najlepszy. Analitycy przy tym sugeruje się, że litewski "hamulce" także materialną stronę, ponieważ europejski rozstaw otworzy prostą drogę do eksportu trzech państw bałtyckich sióstr" i Litwa straci na недозагрузке Jazzu portu morskiego (w zeszłym roku przez niego minęło 36 mln t, wraz z koleją daje prawie 10% obrotów dewizowych) więcej niż otrzyma od Rail Baltika.

Rzeczywistość w ogóle optymizmem nie napawa: zdolność do krajów Bałtyckich w dużej mierze zależy od pomocy z Ue, waha się od jednej trzeciej do jednej czwartej całego budżetu. Ale i to nie wystarcza, ponieważ najbardziej tłuste kawałki są rozdawane tym, którzy są przy władzy. Chodzić z wyciągniętą ręką po brukselskich gabinetach bałtów sprawia, że życie, które nazywa się słodkiego, tylko stronnicze propagandystów. Naprawdę, skąd jej podjęcia, jeśli przemysł praktycznie cała zniszczony w zarodku. Kto w czasach radzieckich nie marzył o przenośny radio "Спидола", nie lubią miękką jazdy minibusem RAF, nie startował w wagonach рижских miasta... Po wojnie na Łotwie wyniesiony ponad 200 nowoczesnych zakładów produkcyjnych, teraz praktycznie pozostały jednostki.

Dziś kraj żegna się z jeszcze jednym rodzajem przemysłu ciężkiego - hutnictwem, ponieważ zbudowany 50 lat temu Liepajas metalurgs банкротировал, około 2 tys. pracowników - wśród nich tak rzadkie i cenne profesjonaliści jak сталеплавильщики, прокатчики i inne otrzymali wypowiedzenia pracy. To prawdziwa tragedia dla małego miasta z 80 tys. ludności zakład został ostatni mohikanin wielkiego przemysłu, wokół niego krążyła czy nie całe życie gospodarcze lokalnego barona. Młodzież, oczywiście, próbować szukać szczęścia za granicą, ponieważ granice są otwarte, a co zrobić металлургам w wieku, u których w rodzinie, gospodarstwo domowe? Żyć po staremu na нищенское zasiłek dla bezrobotnych. Nie lepiej musiałem mieszkańców litewskiego Висагинаса po zamknięciu Ignalińskiej elektrowni atomowej, unikalne specjaliści - ядерщики poszli wycieraczki i вахтеры, ale i tu wielki konkurs. Zmień stanowisko operatora reaktora, przy miotle, nie jest najgorszym rozwiązaniem, inni poszli na giełdę pracy, ale i to niewiele może pomóc.

W czasach radzieckich w krajach bałtyckich w rekordowym tempie rozwijała się praktycznie od zera - przemysłowa produkcja owoców morza, przemysłowy floty na początku lat dziewięćdziesiątych nie liczyła setki nowoczesnych oceanicznych trawlerów i плавбаз, które przyczyniły się do tego, że duży kraj, było zalane darami morza. Z niezależnością wszystko to skarb, że kosztowała miliardy dolarów, za kilka lat zniknęła, nie wiadomo gdzie, na Litwie, na przykład, od ogromnej floty 400 z hakiem statków.. ani jednego. Podobnych historii w Tallinie, Rydze, Lipawie i w innych centrach rybołówstwa: dziesiątki tysięcy rybaków, pozostawione na pastwę losu, pozostali bez środków do życia, wiele z nich uzupełniane w szeregi bezdomnych.

Zresztą, pracujący niewiele dobrego. "Urok" kapitalistycznego sposobu produkcji pokazała tragedia z centrum handlowym w Rydze, która pochłonęła ponad 50 osób. Kasjerzy - sprzedawcy (nawiasem mówiąc, jest to masowe zawód, ich w republice prawie 50 tys.) pracować w artykuły higieniczne, ponieważ przerwy ściśle według harmonogramu, przy czym przetwarzanie mile widziane, ale nie jest płatna, ich nie puszczali z pracy, dopóki nie zaczęły spadać odłamki stropów, a przede wszystkim musieli ratować dochody i towary, a dopiero potem dbać o zadowolenie klientów. Może za taki bohaterski trud im dobrze płacą? Tak, nic takiego, opłata u dostawców, mniej niż 2 euro za godzinę. Te same pieniądze w сельхозрабочего, pługa, pomocnika kucharza. Dla porównania: stawka godzinowa stomatologa, lekarza, menadżera banku, ludności w piętnaście razy wyżej, tylko szkoda, że pod względem liczebności są dziesięć razy mniejsze i tym samym кассирам i уборщикам. Jeszcze jedna красноречивая cyfra, że rzuca światło na wdzięki zachodniego raju: - w ciągu dziewięciu miesięcy ubiegłego roku zadłużenie латвийцев za ogrzewanie wszędzie wzrosły i przekroczyły ponad 60 milionów dolarów. W świetle tych danych staje się stwierdzenie Eurostatu, że jakość życia nawet pracujących obywateli zjednoczonej Europy (nimi, nawiasem mówiąc, są wszyscy obywatele państw członkowskich Unii europejskiej, stale się obniża. Co nazywa, доигрался ten na skrzypcach...

Niedawno na Litwie przez rząd republikański zwrócili się mieszkańcy północno-wschodnich rejonów: wilki nie dają życie, zabija bydło, bezczelny do tego stopnia, że wjeżdżają do miasta dwory i zabijanie psów. Tak, miasta zostały pozbawione mieszkańców, coraz więcej domów są zatkane - gospodarze pług za granicą, a w domu ziemi zagęszczenia się gałązek chwastów limitów Unii europejskiej nie dają możliwości radzenia dobrą część siewnego klina, zmniejsza się pogłowie bydła, brak podstawowego produktu sprawia, że молокопереработчиков nabywać za granicą, tanie suchego proszku i przejażdżka невкусную śmietanę, sery, twarogi, w Rosji, z powodu czego doszło mleczna wojna między stronami. Straty litewskiego partnera sięgają kilkudziesięciu milionów dolarów, a to z pewnością wpłynie na ogólny poziom dobrobytu zwykłych obywateli, ludzi dziecinnie yzwyczjenia portfel.

Chleba i igrzysk - w Starożytnym Rzymie uważano, że jest to wystarczające dla świata imperium. To нехитрое zasada pozostaje w mocy i teraz uważają, że państwowe mężowie krajów Bałtyckich. Jeśli życie jest bardziej skomplikowana - trzeba dać więcej widowisk, zwrócić uwagę na inne problemy. Na Łotwie, na przykład, teraz najbardziej gorący temat: koalicja rządząca националов postawiła na omówienie projektu ustawy o ściganiu za negowanie "okupacji sowieckiej" - nie mniej niż trzy lata więzienia.

Dlaczego właśnie teraz? Wszystko jest proste: po wprowadzeniu euro ceny na towary, usługi, kredyty wzrosły i nie zamierzają przerywać, lud powie, organizuje wiece protestu, rosyjska karta, w zamierzeniu inicjatorów, przekaże gniew ludu w innym kierunku. Tej techniki chętnie korzystają i w innych krajach postsowieckich (szef resortu obrony Estonii Урмас Рейнсалу wezwał STANY zjednoczone do rozmieścić wojska w kraju, a nawet Krystyna Оюланд, znana z antyrosyjska oświadczenia europoseł, ochrzcia te apele głupi i недальновидными - gorący temat omawiano mediów w ciągu tygodnia), nie jest nowy, uruchomienia i przemyślane w szczegółach jeszcze w czasach antycznych.

A jednak w pełni zastąpić chleb widowiskiem biją się między sobą panowie nie udaje, kraje nadbałtyckie przez ostatnie ćwierć wieku straciła, według oceny niezależnych ekspertów, około półtora miliona z siedmiu milionów jego mieszkańców. Wszystko to stało się podstawą do горькому wniosku, który verde, na międzynarodowej konferencji na temat polityki w Wilnie, wykładowca Instytutu nauk politycznych i stosunków międzynarodowych uniwersytetu Wileńskiego Айне Рамонайте: "Rozczarowanie, upokorzenie naszych obywateli są związane z tym, że z благоденствующих republik Związku Radzieckiego zmieniliśmy w обнищавшие marginesie Europy". Słusznie, nie słowa. Można dodać, których dumne potomkowie Witolda Wielkiego czyścić garnki w ogóle nie dumnych anglików, niemców i innych szwedów.

Последний раз редактировалось Виктория Суровая 1; 18.02.2014 в 00:38.
Виктория Суровая 1 вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 05:13   #17 (permalink)
Заблокирован
Очки: 36,274, Уровень: 58 Очки: 36,274, Уровень: 58 Очки: 36,274, Уровень: 58
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Шыва
Сообщений: 2,682
Получено "спасибо": 2,106
Очки репутации: 36,274
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
так, це русифіковане і даунбаське бидло,
Ты как робот повторяешь везде эти слова, циклит программу?
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Смотри с 4 мин. 52 сек. заяц-робот точный ты.
Шыва вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Шыва получил (-а) спасибо от:
сандер (18.02.2014)
Старый 18.02.2014, 13:57   #18 (permalink)
Почетный легион
Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для igma
Сообщений: 36,365
украинец
Получено "спасибо": 8,480
Очки репутации: 462,324
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
W rządzie Litwy
ти, що таке написала?
це доказ, що українська це польська?
ну ти і дурне!
по перше, кравопис різний(латиниця і кирилиця)!
по друге, фонетична схожість деяких слів пов'язана з тим, що це схожі мови з групи слов'янських мов, такими ж схожими з українською є і чеська, словацька, болгарська, сербська, білоруська і інші слов'янські мови!
по третє, чого ж ти не кажеш, що російська це дещо змінена українська, адже їх схожість найбільша між собою?

яке ж ти тупе, а ще прикидаєшся поетесою! ти, звичайна бидлячка-петеушниця, яка любить щось рифмувати...
__________________
Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе — або гість, або окупант, або раб...


Слава Україні !!!
igma вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 14:12   #19 (permalink)
Приезжий
Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Виктория Суровая 1
Сообщений: 33
киевлянка
Получено "спасибо": 11
Очки репутации: 513
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
ти, що таке написала?
це доказ, що українська це польська?
ну ти і дурне!
по перше, кравопис різний(латиниця і кирилиця)!
по друге, фонетична схожість деяких слів пов'язана з тим, що це схожі мови з групи слов'янських мов, такими ж схожими з українською є і чеська, словацька, болгарська, сербська, білоруська і інші слов'янські мови!
по третє, чого ж ти не кажеш, що російська це дещо змінена українська, адже їх схожість найбільша між собою?

яке ж ти тупе, а ще прикидаєшся поетесою! ти, звичайна бидлячка-петеушниця, яка любить щось рифмувати...
Вот именно. Наконец ты понял.
"по друге, фонетична схожість деяких слів пов'язана з тим, що це схожі мови з групи слов'янських мов, такими ж схожими з українською є і чеська, словацька, болгарська, сербська, білоруська і інші слов'янські мови!"

Так что украинская мова - не что иное, как одно из славянских наречий.
Относиться только к Западным регионам Украины. Так как Львов, Франковск, Галичина, Тернополь - до 39-го находились в польских владениях. Остальная Украина, большей частью - русскоязычное население. И тернопольская гавра - и центральный украинский язык - значительно отличаються.
Киев - этнически русский.
Или ты против истории?
Получишь по рогам за предков.
Виктория Суровая 1 вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Виктория Суровая 1 получил (-а) спасибо от:
Орел (27.02.2014), сандер (18.02.2014)
Старый 18.02.2014, 14:33   #20 (permalink)
Почетный легион
Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для igma
Сообщений: 36,365
украинец
Получено "спасибо": 8,480
Очки репутации: 462,324
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Так что украинская мова - не что иное, как одно из славянских наречий.
ти тупе брехло і просто кончена блять...


Цитата:
Львов, Франковск, Галичина, Тернополь - до 39-го находились в польских владениях. Остальная Украина, большей частью - русскоязычное население. И тернопольская гавра - и центральный украинский язык - значительно отличаються.
не пезди, чмо болотне! чим відрізняється мова тернопільська і скажімо на Вінничині, Черкащині чи Полтавщині? хіба кількістю російського суржику...
__________________
Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе — або гість, або окупант, або раб...


Слава Україні !!!
igma вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 14:50   #21 (permalink)
Приезжий
Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5 Очки: 513, Уровень: 5
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Виктория Суровая 1
Сообщений: 33
киевлянка
Получено "спасибо": 11
Очки репутации: 513
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
ти тупе брехло і просто кончена блять...
не пезди, чмо болотне! чим відрізняється мова тернопільська і скажімо на Вінничині, Черкащині чи Полтавщині? хіба кількістю російського суржику...
Поразительное упрямство.
Виктория Суровая 1 вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 15:51   #22 (permalink)
Основа форума
Очки: 8,758, Уровень: 28 Очки: 8,758, Уровень: 28 Очки: 8,758, Уровень: 28
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для Всевидящий
Сообщений: 110
Получено "спасибо": 176
Очки репутации: 8,758
Доп. информация
Смущение

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
ти тупе брехло і просто кончена блять...
не пезди, чмо болотне! чим відрізняється мова тернопільська і скажімо на Вінничині, Черкащині чи Полтавщині? хіба кількістю російського суржику...
Тебе долбаёбу этого не понять ты только в хуях разбираться мостак , ну ты же хуясос!!!
Всевидящий вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Всевидящий получил (-а) спасибо от:
Старый 18.02.2014, 16:17   #23 (permalink)
Очки: 36, Уровень: 1 Очки: 36, Уровень: 1 Очки: 36, Уровень: 1
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Американец
Сообщений: 3
Получено "спасибо": 4
Очки репутации: 36
Доп. информация
По умолчанию

Игма есть друг америкаский хуясос?!Йа могу дать сосать игма мой саЛупа...
Американец вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 16:27   #24 (permalink)
Новичок
Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1
Активность: 3% Активность: 3% Активность: 3%
 Аватар для regenus
Сообщений: 11
украинец
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 148
Доп. информация
По умолчанию

++
regenus вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 16:27   #25 (permalink)
Новичок
Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1
Активность: 3% Активность: 3% Активность: 3%
 Аватар для regenus
Сообщений: 11
украинец
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 148
Доп. информация
По умолчанию

Привет
regenus вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 16:28   #26 (permalink)
Новичок
Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1
Активность: 3% Активность: 3% Активность: 3%
 Аватар для regenus
Сообщений: 11
украинец
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 148
Доп. информация
По умолчанию

Как жизнь?
regenus вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 16:29   #27 (permalink)
Новичок
Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1 Очки: 148, Уровень: 1
Активность: 3% Активность: 3% Активность: 3%
 Аватар для regenus
Сообщений: 11
украинец
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 148
Доп. информация
По умолчанию

У меня всё хорошо
regenus вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 16:59   #28 (permalink)
Заблокирован
Очки: 36,274, Уровень: 58 Очки: 36,274, Уровень: 58 Очки: 36,274, Уровень: 58
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Шыва
Сообщений: 2,682
Получено "спасибо": 2,106
Очки репутации: 36,274
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от igma Посмотреть сообщение
ти тупе брехло і просто кончена блять...
не пезди, чмо болотне! чим відрізняється мова тернопільська і скажімо на Вінничині, Черкащині чи Полтавщині? хіба кількістю російського суржику...
А это снова тупая заяц-Игма!
Ну расскажи стишок детка, расскажи. Ты ведь уже много слов выучила!?
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.


И по настойчивее, по настойчивее, прояви упрямство....

Последний раз редактировалось Шыва; 18.02.2014 в 19:38.
Шыва вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.02.2014, 17:09   #29 (permalink)
Почетный легион
Очки: 132,666, Уровень: 100 Очки: 132,666, Уровень: 100 Очки: 132,666, Уровень: 100
Активность: 45% Активность: 45% Активность: 45%
 Аватар для Гипербореец
Сообщений: 10,537
иностранец
Получено "спасибо": 6,912
Очки репутации: 132,666
Доп. информация
По умолчанию

Уважаемый игма!
А ведь объективно Вы в своём 23 сообщении очень не правы.
Ладно я,отец украинец мать русская,знаю язык только на разговорном уровне,потому что живу на Севере.А вот мой кум родился в Смеле,учил украинский язык в школе и сейчас живёт в Смеле.
Так вот он попал служить "срочную" в город Стрый,Львовской области.
Так вот он рассказывал сразу после службы(самое начало 80-х):"Выходишь в город в увольнение,спрашиваешь у местных как куда-то пройти и понимаешь в ответе только каждое четвёртое, а то и пятое слово." Это говорил ПОЛНОЦЕННЫЙ украинец во времена,когда языковыми разборками ещё и не пахло.
Вот как Вы это объясните?
Гипербореец вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Гипербореец получил (-а) спасибо от:
сандер (18.02.2014)
Старый 18.02.2014, 17:28   #30 (permalink)
Почетный легион
Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100 Очки: 462,324, Уровень: 100
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для igma
Сообщений: 36,365
украинец
Получено "спасибо": 8,480
Очки репутации: 462,324
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Выходишь в город в увольнение,спрашиваешь у местных как куда-то пройти и понимаешь в ответе только каждое четвёртое, а то и пятое слово." Это говорил ПОЛНОЦЕННЫЙ украинец
бо це був русифікований українець, ще й тупий, що не розумів!
я б ще міг зрозуміти, якщо б він служив у Закарпатті, або карпатському селі, а в Стрию говорять, так, як я зараз, так мене розуміють всі, навіть росіяни, хоча не всі, бо москалі тупі, я ж вас чомусь розумію...
__________________
Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе — або гість, або окупант, або раб...


Слава Україні !!!
igma вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
куплю диск Сектор газа - восставший из ада Micksher Bounce Доска объявлений 16 20.02.2014 15:56
"ПРАВЫЙ СЕКТОР". Интервью активиста… Kamazik Политический форум Украины 7 05.02.2014 13:07
Молода «Свобода» та правий сектор планують підпали будинків суду Kamazik Политический форум Украины 1 24.01.2014 16:28
Фокс! Я приеду к тебе и поломаю твой красный забор! Фунтик Поговорим 7 15.01.2014 19:15


Часовой пояс GMT +3, время: 22:44.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022