Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Кривдосуддя - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.06.2012, 06:07   #1 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

http://sna.in.ua/archives/14260#more-14260

Слідство у справі «Оборонців Римарської» закінчене, матеріали передано до ознайомлення сторонам, справа готується до передачі в суд і подальшого судового розгляду. Робота слідчого закінчена, тепер його персона перестала бути «недоторканою», адже її (персони) критика тепер не може розцінюватися як тиск на слідство. А саме таке формулювання до сих пір отримував будь-який «сторонній» погляд на справу.

Отже, Легецький Валерій Юрійович, високий, повнуватий брюнет близько 50-ти років. Старший слідчий Головного Слідчого Управління МВС України, полковник міліції. З першого знайомства складається враження, що ця людина завжди чимось заклопотана, але серьйозно нічим не займається. При спробах якимось чином глибше познайомитися зі справами цього «важняка» (так його охрестили вже в пресі) неодмінно наштовхуєшся на відверте хамство, постійно прикрите гучними словами «втручання у слідство». І ця «свята» фраза вигукується з вуст «важняка» так впевнено, що непомітно для себе починаєш вірити, що пан слідчий дійсно займається чимось суспільно-корисним і своїм втручанням ми можемо якось завадити.

Але людей варто судити не по їх заклопотаному вигляду, і не по серйозності їх тону, а по проробленій роботі. У справі «Оборонців Римарської» слідчий Легецький з’являється неодразу. Спочатку слідство вели представники Харківського міського управління внутрішніх справ. Тоді у цій справі було все ясно як божий день: колишній афганець 48 років посварився в інтернеті на політичні теми з представником Організації «Патріот України», але замість того, щоб не звертати увагу на мережеві сварки як то належить людині його віку, вирішив повести себе як герої фільму «Джей і мовчазний Боб» (двоє неповнолітніх наркоманів, які їздять мститися тим, хто сперечається з ними у віртуальному просторі). Але на відміну від Джея і Боба, противниками яких весь час виявляються діти, візаві афганця змогли належно відбити збройний напад «навіженого ветерана». В результаті – троє людей в лікарні. Свідки є, пістолет і молоток в наявності, мотиви зрозумілі. Патріоти – потерпілі, афганець – злочинець (як варіант – психічно хворий). Інших варіантів ніхто навіть передбачити не міг. Але у зв’язку з тим, що у справі фігурували двоє генеральних старших Організації «Патріот України», яка за день до того була абсолютно огульно звинувачена у тероризмі (справа т.зв. «васильківських «терортистів»), справу забрали у харківських слідчих і передали на щабель вище. Так у справі з’являється «важняк» Легецький. З його приходом справа стає з ніг на голову: потерпілі перетворюються у нападників, злочинець стає жертвою. Виявляється, що нещасного афганця хотіли вбити через раптово виниклу неприязнь, але якимось чином за попередньою змовою. А через кілька місяців афганець згадав, що в нього ще пропали якісь гроші (хоча всю його валюту на місці вилучила міліція), і «важняк» викриває у справі ще й корисливі мотиви. За його логікою «нещасний» 130-кілограмовий афганець-українофоб, який з пістолетом прийшов в офіс Харківської «Просвіти» і вчинив стрілянину, був туди заманений та пограбований. Так за гратами опиняється і керівник «оборонців» Андрій Білецький. Не дивно, що слідство отримало подібні «результати», адже були обшукані квартири всіх патріотів, вилучені всі можливі гроші (навіть пенсії батьків), мобільні телефони та комп’ютерна техніка. Якщо чесно, то таке слідство більше нагадує розбій.

Але можливо ця справа є виключенням? Можливо Валерій Легецький тільки з патріотами робить щось незрозуміле? Для того, щоб упевнитися, варто продивитися службову біографію «важняка». Далеко ходити не варто. Його попередня справа також стосувалася політики і також набула широкого розголосу. Це було діло зі зникненням головного редактора газети «Новий стиль» Василя Климент’єва. Справа багато в чому схожа на попередню та й розслідування її здається ведеться фірмовим почерком Легецького. Василь Климент’єв був журналістом, сам писав і редагував газету «Новий стиль», яка різко критикувала чинне керівництво і конкретні персони чиновників. Періодично там з’являлися просто-таки сенсації-викриття деяких можновладців. Але газета мала наклад всього 500 примірників і широкого розповсюдження серед населення не мала. Тим не менше її читали у владних кабінетах. Головний редактор цього видання таким чином став «кісткою у горлі» деяким високопосадовцям у Харкові. Серед журналістів ходять чутки, що чергове викриття Климент’єва мало перевести когось з вищих очільників харківської міліції з посадового крісла на нари СІЗО. Але викриття не сталося – журналіст зник. Справа мала значний резонанс у суспільстві. Климент’єва встигли охрестити «другим Гонгадзе». Природно, що дану справу поручили не харківським слідчим, а «важняку» з Києва. Полковник Легецький же почав щодня дивувати представників ЗМІ та їх читачів версіями. Легецький займався перевіркою можливості загибелі журналіста під час нещасного випадку на воді, ДТП і розбійного нападу. І тільки в останню чергу взялися за мотиви, пов’язані з професійною діяльністю Климент’єва. Слідство велося також «фірмовим стилем» Легецького. У редакції була вилучена вся комп’ютерна техніка, фотоапарати, диктофони, коротше кажучи все те, без чого журналісти працювати не здатні. Повернули речі тільки через рік, коли стало очевидним, що газета вже не функіонуватиме як раніше. Заступник Климент’єва Петро Матвієнко, який приймав речі після повернення, звинуватив групу Легецького в крадіжці: фотоапарати були зіпсовані (очевидно не діставало якихось складових), з комп’ютерів було викрадено важливі деталі та знищено всю інформацію, а професійних диктофонів (а це також немалі гроші) не повернули взагалі.

Яким же був результат такого слідства? А ніяким: Климент’єва так і не знайшли. Рідним і колегам сказали вважати його загиблим, жодного підозрюваного у справі так і не з’явилося. Колишній міліціонер Андрій Козир, що був спочатку оголошений у розшук, лишився у справі свідком. Опозиційна газета була знищена, сміливий журналіст зник, корумповані посадовці залишилися на своїх місцях, «кінці спущені у воду». Більше того, через рік після початку слідства, ЗМІ замайоріли цілим рядом «антиклимент’євських» версій, отриманих від анонімних джерел з МВС: то Климент’єв виявився політичним здирником і втік сам, то він загинув у п’яній бійці з кавказцем.

Отже, оглянувши дві резонансні політичні справи, які вів Валерій Легецький за останні два роки, ми можемо зробити певні висновки:
1) Він професіонал. Справу, яка фактично лежить на поверхні, про яку говорять всі і яка для всіх «шита білими нитками», цей слідчий може перевернути з ніг на голову і винести по ній рішення, яке ніяк не в’яжеться з логікою, але задовільняє злочинців з владних кабінетів.
2) Його професія – фальсифікація. У всіх своїх справах він враховує тільки ті докази, які мождуть якимось чином довести його версію. Якщо таких доказів немає – він їх створює. Всі інші докази або просто ігноруються, або й знищуються.
3) Його додатковий заробіток – легалізований розбій. У «жертв» своїх справ він вилучає всі кошти і засоби для існування (в обох випадках це була передусім комп’ютерна техніка), а їх повернення забезпечує у кращому разі частково.
4) Його мета – знищення будь-якого легального спротиву владі, створення таких умов, за яких його «жертва» (газета чи організація) не могла б функціонувати.
5) Його замовники – корумпована влада, яка тріщить по швах і будь-яким чином намагається зберегти ілюзію законності своїх злочинних дій.

Але що буде з такими «важняками»-фальсифікаторами, якщо влада зміниться? Вони будуть працювати на нову владу? Можливо. А якщо до влади прийдуть його колишні «жертви»? У такому випадку такі як він можуть стати першими «клієнтами» для відновлення смертної кари…
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 14.06.2012, 06:10   #2 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

фото пацана здесь...

http://sna.in.ua/archives/14246#more-14246

Кривосуддя-2
Після затримання 6 червня Євгена Кравчуна (Лева) найвищим керівником Харківського осередку Організації лишився заступник командира осередку Вадим Герасименко (Тризуб), за професією – моряк дальнього плавання. У всіх без виключення подіях, які наразі інкримінуються керівникам Організації в якості кримінальних злочинів він участі приймати не міг, бо близько року перебував у плаванні в Атлантиці. Отже, звинуватити його у тому, в чому звинувачують інших керівників Організації просто не можливо. Два дні тому він знову вирушив у плавання і наразі перебуває у Середземному морі. Між тим, напередодні його виїзду з України (коли Тризуб уже перебував в Одесі) до його батьків (у Харкові) прийшли працівники СБУ з наміром заарештувати заступника командира Харківського осередку. На резонне питання у чому звинувачують їх сина була отримана відповідь «у тому, що дав інтерв’ю каналу ВВС». Отже, давати інтерв’ю іноземній пресі тепер вважається злочином. Очевидно, що реальна причина спроби арешту Вадима Герасименка – виконання командирських обов’язків в Організації «Патріот України».

Нагадаємо, що наразі за сфальсифікованими справами тільки в Харкові за гратами перебувають 4 керівників Організації: Андрій Білецький (командир всеукраїнської Організації «Патріоту України», заарештований 27.12.2011 р.), Віталій Княжеський (заступник командира Організації, заарештований 11.10.2011 р.), Ігор Михайленко (командир Харківського осередку, заарештований 11.10.2011 р.), Євген Кравчун (в.о. командира Харківського осередку від жовтня 2011 р., заарештований 06.06.2012 р.).

В СМИ ПРО ЭТО ПОЧТИ НИЧЕГО


...
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 21:50.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022