Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
майданский шабаш - Страница 87 - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.12.2013, 01:57   #1291 (permalink)
Основа форума
Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10
Активность: 40% Активность: 40% Активность: 40%
 Аватар для Хома Брут
Сообщений: 115
украинец
Получено "спасибо": 92
Очки репутации: 1,407
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
...да вишь ли панэ Хома...бисер кончился..чай поздно уже
Ти бач, вже паном став, тільки-но був Хом,яком та Хомутом. У мене "бісєра" повні скрині. Тай спати не хочу. Знаю дуже багато "пернатих" історій. Пір,ячко повисмикую-наб,ю подушку. Та загризу- у мене зуби є- я не качка.
__________________
Платон мне друг, но истина дороже.
Хома Брут вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 02:01   #1292 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,119, Уровень: 18 Очки: 4,119, Уровень: 18 Очки: 4,119, Уровень: 18
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для чогва
Сообщений: 217
киевлянин
Получено "спасибо": 79
Очки репутации: 4,119
Доп. информация
По умолчанию

В 1939 році ми прийняли в українське лоно людей і землі західної України. Ми думали, що вони, наші етнічні українці і будуть з нами і в горі і в радості і ніколи нас не зрадять. Ми підписали Акт Злуки. Але в 1941 році розчарувались. Їхні політичні сили ОУН – УПА зрадили нас, перейшли на сторону нашого ворога фашистської Германії. Вони стріляли наших солдат в спину, добивали поранених, проводили каральні акції проти українців. Зрада українцям і прислуговування фашистським загарбникам розділило нас. Ганебні каральні дії ОУН – УПА на територіях Білорусії, Росії, Польщі та в інших держав поставила їх в ряд злочинців проти світу, разом з гітлерівським фашистським режимом. УПА і після закінчення Другої Світової Війни ще 10 років проводили терор і убивства українців. Ви громада Західної України не дали достатній опір цим терористичним силам, не засудили їх і цим стали співучасниками. Ви не пробачились перед українським народом і іншими народами за злодіяння своїх земляків. Толерантні українці не докоряли Вам. Але ми більше не можемо мовчати і мусимо сказати відверто. Ви дозволили відродитись крайнє правим націоналістам, а по суті і ознакам неофашистам, які проповідують ідеологію ОУН – УПА, ідеологію ворожої нетерпимості до українців іншої етнічної національності, проповідують силові методи політичної боротьби, що не притаманне етнічним українцям. Для ваших націоналістів «Свобода» герої України це Бандера. Шухевич, Мельник. (Викрики «Героям Слава» - розуміється слава зрадникам України Бандері, Шухевичу, Мельнику) Для українців вони вороги і зрадники, які воювали на стороні загарбників України, фашистської Германії. Українські герої це Українські Солдати, які захистили нашу землю. У нас різні герої, різні цінності, різна ментальність і різні політичні погляди. Екстремісти «Свободи» разом з радикалами опозиції спровокували побиття студентів на Майдані Незалежності в Києві, що розбудило народний гнів. На цій хвилі вони провели бунт і бійки з міліцейськими заслонами. Західняки Львова, Тернополя і Івано-Франківська піддержали їх і відправляли кожний день до Київа десятки автобусів симпатиків. Хвороба коричневої чуми націоналізму, яку осудив і засудив весь цивілізований світ, нажаль розповзлась по Україні. На щастя їх не багато, але вони агресивні, нахабні і брехливі маніяки. Звертаючись до громади західного регіону, ми запитуємо їх. Якщо Ви хочете і надалі бути з нами в українській родині, то мусите признавати наші цінності, нашу культуру, наш менталітет. Ми мирний народ і хочемо всі питання вирішувати демократичним шляхом – без насильства і в законному руслі. Нам однаково боляче за побитих студенів, так і за побитих міліціонерів спецпідрозділу. Вони всі наші українці. Якщо Ви погоджуєтесь з нашими цінностями, то мусите наступне:
1. Відмежуватись і осудити радикальний націоналізм. Засудити фашистку ідеологію націоналізму, як ідеологію засуджену цивілізованим світом.
2. Не проповідувати нетерпимість до національних меншин і толерантність до сусідніх держав. Вилучити з лексикону державної мови слова етнічної зневаги (жид, москаль, лях і такі інші ).
3. Не допускати актів вандалізму до історичних пам’ятків культури за політичними мотивами. Не установлювати пам’ятники фашистським і профашистським лідерам (Гітлеру, Бандері, Шухевичу, Мельнику та іншим ворогам України).
4. Відновити історичну правду. Виховувати молоде покоління на правдивих фактах історії і світових моральних цінностях.
5. Не піддержувати не демократичний захват легітимної (законно вибраної) влади методом путчу – революцією. Ще ніколи, не одна революція за історію людства, не принесла народам добробуту, а приносила тільки лихо і терор.
чогва вне форума  
Вверх
чогва получил (-а) спасибо от:
Шыва (27.12.2013)
Старый 27.12.2013, 02:04   #1293 (permalink)
Основа форума
Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10
Активность: 40% Активность: 40% Активность: 40%
 Аватар для Хома Брут
Сообщений: 115
украинец
Получено "спасибо": 92
Очки репутации: 1,407
Доп. информация
По умолчанию

Утя? Де ти- ципа-ципа-ципа!!!
__________________
Платон мне друг, но истина дороже.
Хома Брут вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 02:06   #1294 (permalink)
Основа форума
Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10 Очки: 1,407, Уровень: 10
Активность: 40% Активность: 40% Активность: 40%
 Аватар для Хома Брут
Сообщений: 115
украинец
Получено "спасибо": 92
Очки репутации: 1,407
Доп. информация
По умолчанию

Утя! Кс-кс-кс, ципа-ципа-ципа. Ти що, вже у курнику?
__________________
Платон мне друг, но истина дороже.
Хома Брут вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 02:11   #1295 (permalink)
Основа форума
Очки: 4,119, Уровень: 18 Очки: 4,119, Уровень: 18 Очки: 4,119, Уровень: 18
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для чогва
Сообщений: 217
киевлянин
Получено "спасибо": 79
Очки репутации: 4,119
Доп. информация
По умолчанию

Звернення киян!
Звернення киян до керівників політичних сил і громадських організацій – ініціаторів масових акцій на території Києва.
Панове політики і громадські діячі.
Київ дружелюбно прийняв Вас і Ваших прибічників, постільки в традиціях нашого вільного міста поважати право кожного жителя нашої країни на мирне вираження своїх поглядів.
Але по положенню на сьогоднішній день потенціал привітливості киян вичерпався. Тому що самовираження мітингуючих перестало бути мирним.
Ми знаємо, що серед тих, хто вийшов сьогодні на Майдан, багато людей ідейних. Вони тут, щоб виразити свою громадянську позицію. І ми згідні з тим, що мирні акції – невід’ємне конституційне право кожного із нас.
Більше того, багато із нас самі поділяють ваші уподобання. Але в душі кожного із нас переважає любов до рідного міста, яку багатьох мітингуючих гостей столиці, об’єктивно не можуть розділяти. І між політичними переконаннями і цим почуттям, ми вибираємо Київ, який зараз виглядає так, як в ньому базується ворожа армія. Упевнені, що нікому із вас не сподобалось би, якби на його малій батьківщині творилась хоч би невелика толока цього безладу.
Так, ми бачимо, що більшість актів вандалізму проводиться провокаторами. Але ми чудово розуміємо, що вони можливі тільки при умові мовчазного схвалення або співчуття людей, за котрих ви несете відповідальність.
Завдяки Вашій приступній халатності або злому умислу сьогодні розбишаки громлять і руйнують те, що побудовано багатьма поколіннями киян. Зносять і руйнують пам’ятники, учиняють кощунство над братськими могилами, розбирають бруківку, знищують дерева, приводять майдани, вулиці, парадні будинків,двори в місцях своєї дислокації в один великий сморід сміттєзбірники і загальної вбиральні.
І це визиває наш законний гнів. Тому що гість, який прийшов у наш дім, не має права класти ноги на стіл, плювати на підлогу, мочитись поза унітазу і вимагати від господарів, щоб його за це годували і любили.
Зважаючи на гостроту ситуації, ми вимагаємо:
зупинити блокування центральної частини міста і звільнити проїзну частину для нормального проїзду;
заборонити всілякі акції, порушення роботи громадського транспорту;
покарати ініціаторів і учасників актів вандалізму узгодженим з діючим законодавством;
забезпечити виконання громадського порядку на територіях, де проводяться масові акції;
захистити киян, не приймаючих участі в акціях протесту, від агресії провокаторів і мітингуючих;
Не заставляйте нас створювати муніципальну міліцію, щоб захистити від знищення всього, що нам дороге. Не заставляйте ненавидіти вас і ваших симпатиків, тому що цього добиваються ідеологи провокацій. А їх кінцева ціль – громадянська війна, жахи якої ще свіжі в народній пам’яті, і наслідки якої ми можемо бачити на прикладі інших країн.
Ми один народ. Народ, який до останнього часу був прикладом уміння мирно вирішувати політичні протиріччя. Щоб підтвердити цей високий статус необхідно вернути Києву нормальну життєдіяльність. Ми призиваємо керівництво всіх учасників в масових акціях політичних і громадських організацій проявити громадянську відповідальність і призвати до порядку людей, за поведінку яких вони відповідають.
Революції починаються і закінчуються. А життя продовжується. І якою воно буде залежить від того, як ми будемо діяти сьогодні; які рішення приймемо, наскільки відвертими будемо один з одним в бажанні добитись взаєморозуміння і процвітання нашої країни.
У нас ще є шанс спасти Україну від розколу. Давайте почнемо з Києва.

Я повністю погоджуюсь з цим зверненням киян.
Можу тільки добавити. Можливо киянам потрібно звернутись до ООН і попросити у них допомогу. Щоб вони прислали в Київ свої війська, окружили Майдан і забезпечили нам безпеку, щоб ми могли спокійно жити і працювати.
І допомогли не допустити громадянської війни.
чогва вне форума  
Вверх
чогва получил (-а) спасибо от:
Шыва (27.12.2013)
Старый 27.12.2013, 02:18   #1296 (permalink)
Почетный легион
Очки: 22,114, Уровень: 45 Очки: 22,114, Уровень: 45 Очки: 22,114, Уровень: 45
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Орел
Сообщений: 1,669
иностранец
Получено "спасибо": 1,472
Очки репутации: 22,114
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
...корни в Ставрополе, но мать настоящая украинка, а значит я не могу иначе...где бы не жил!
У меня отец из Москвы,а мать как у тебя!Ты в Киеве сейчас живешь?Как там родная улица Саксаганского?
Орел вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 02:52   #1297 (permalink)
Почетный легион
Очки: 22,114, Уровень: 45 Очки: 22,114, Уровень: 45 Очки: 22,114, Уровень: 45
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Орел
Сообщений: 1,669
иностранец
Получено "спасибо": 1,472
Очки репутации: 22,114
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от чогва Посмотреть сообщение
В 1939 році ми прийняли в українське лоно людей і землі західної України. Ми думали, що вони, наші етнічні українці і будуть з нами і в горі і в радості і ніколи нас не зрадять. Ми підписали Акт Злуки. Але в 1941 році розчарувались. Їхні політичні сили ОУН – УПА зрадили нас, перейшли на сторону нашого ворога фашистської Германії. Вони стріляли наших солдат в спину, добивали поранених, проводили каральні акції проти українців. Зрада українцям і прислуговування фашистським загарбникам розділило нас. Ганебні каральні дії ОУН – УПА на територіях Білорусії, Росії, Польщі та в інших держав поставила їх в ряд злочинців проти світу, разом з гітлерівським фашистським режимом. УПА і після закінчення Другої Світової Війни ще 10 років проводили терор і убивства українців. Ви громада Західної України не дали достатній опір цим терористичним силам, не засудили їх і цим стали співучасниками. Ви не пробачились перед українським народом і іншими народами за злодіяння своїх земляків. Толерантні українці не докоряли Вам. Але ми більше не можемо мовчати і мусимо сказати відверто. Ви дозволили відродитись крайнє правим націоналістам, а по суті і ознакам неофашистам, які проповідують ідеологію ОУН – УПА, ідеологію ворожої нетерпимості до українців іншої етнічної національності, проповідують силові методи політичної боротьби, що не притаманне етнічним українцям. Для ваших націоналістів «Свобода» герої України це Бандера. Шухевич, Мельник. (Викрики «Героям Слава» - розуміється слава зрадникам України Бандері, Шухевичу, Мельнику) Для українців вони вороги і зрадники, які воювали на стороні загарбників України, фашистської Германії. Українські герої це Українські Солдати, які захистили нашу землю. У нас різні герої, різні цінності, різна ментальність і різні політичні погляди. Екстремісти «Свободи» разом з радикалами опозиції спровокували побиття студентів на Майдані Незалежності в Києві, що розбудило народний гнів. На цій хвилі вони провели бунт і бійки з міліцейськими заслонами. Західняки Львова, Тернополя і Івано-Франківська піддержали їх і відправляли кожний день до Київа десятки автобусів симпатиків. Хвороба коричневої чуми націоналізму, яку осудив і засудив весь цивілізований світ, нажаль розповзлась по Україні. На щастя їх не багато, але вони агресивні, нахабні і брехливі маніяки. Звертаючись до громади західного регіону, ми запитуємо їх. Якщо Ви хочете і надалі бути з нами в українській родині, то мусите признавати наші цінності, нашу культуру, наш менталітет. Ми мирний народ і хочемо всі питання вирішувати демократичним шляхом – без насильства і в законному руслі. Нам однаково боляче за побитих студенів, так і за побитих міліціонерів спецпідрозділу. Вони всі наші українці. Якщо Ви погоджуєтесь з нашими цінностями, то мусите наступне:
1. Відмежуватись і осудити радикальний націоналізм. Засудити фашистку ідеологію націоналізму, як ідеологію засуджену цивілізованим світом.
2. Не проповідувати нетерпимість до національних меншин і толерантність до сусідніх держав. Вилучити з лексикону державної мови слова етнічної зневаги (жид, москаль, лях і такі інші ).
3. Не допускати актів вандалізму до історичних пам’ятків культури за політичними мотивами. Не установлювати пам’ятники фашистським і профашистським лідерам (Гітлеру, Бандері, Шухевичу, Мельнику та іншим ворогам України).
4. Відновити історичну правду. Виховувати молоде покоління на правдивих фактах історії і світових моральних цінностях.
5. Не піддержувати не демократичний захват легітимної (законно вибраної) влади методом путчу – революцією. Ще ніколи, не одна революція за історію людства, не принесла народам добробуту, а приносила тільки лихо і терор.
У меня дополнения:1.Форумчанина Щука("Уха")-за прославление ОУН(УПА),антироссийскую и антиукраинскую риторику,за изображение фашиста Романа Шухевича на аватарке-вздернуть за яйца,посадить на кол и повесить на рее (пущай полетает) с возможность замены наказания 1 годом работы на Москалей на строительных работах по укладке настенной и напольной плитки;2.Форумчанина Игма(Пыжма)-за прославление фашистского режима,явную тупость и глупость,постоянные наговоры на русских СДАТЬ В ПСИХБОЛЬНИЦУ И ЗАСТАВИТЬ ДЕЛАТЬ СЕБЕ УКОЛЫ ПСИХОСТИМУЛЯТОРОВ И НЕЙРОЛЕПТИКОВ,А ТАКЖЕ СТАВИТЬ РЕКТАЛЬНЫЕ СВЕЧИ ДО ПРОЯСНЕНИЯ ВОСПРИЯТИЯ ИМ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТИ с возможность замены наказания 1 годом работы санитаркой в Москальской районной больнице.3. Форумчанина Fox(Лисичка)-за анологичные действия+пожелания другим форумчанам смерти ПРИГОВОРИТЬ К СМЕРТИ через ссылку на урановые рудники с возможностью замены наказания 1 годом проживания среди Москалей в Москве!
Орел вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 10:53   #1298 (permalink)
Почетный легион
Очки: 15,347, Уровень: 37 Очки: 15,347, Уровень: 37 Очки: 15,347, Уровень: 37
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Чойбалсан
Сообщений: 1,019
иностранец
Получено "спасибо": 1,175
Очки репутации: 15,347
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
о----ившийся москаль. это не страшно /..../а вот обрусевший ------это просто пиз...ец
вы, панэ Гадкий, ещё обполяченных жидов видать мало встречали
__________________
СУГС! и нииппёт
Чойбалсан вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 11:03   #1299 (permalink)
Почетный легион
Очки: 52,284, Уровень: 70 Очки: 52,284, Уровень: 70 Очки: 52,284, Уровень: 70
Активность: 5% Активность: 5% Активность: 5%
 Аватар для ВВП
Сообщений: 4,115
Получено "спасибо": 4,453
Очки репутации: 52,284
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
...я по сути смвоей европеец , а не азиат...
Судя по тому, что написано, скорее не европеец и не азиат, а приспособленец. Я хочу туда, потому что мне нравится как там - что за подход? Я видел, как там и мне там понравилось. Поэтому я делаю здесь, где живу, как там - так правильнее, я думаю.
__________________
КПСС нет, СССР развалили, а негодяев не уменьшилось. Не в названиях, видать, дело.
ВВП вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 14:01   #1300 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ВВП Посмотреть сообщение
Я хочу туда, потому что мне нравится как там - что за подход?
...ну а у вас какой подход?...:хочу туда где мне не нравится( хреново)?, ну чтож, это тоже позиция..правда сказать что я её уважаю, немогу...ибо слукавлю.
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 14:04   #1301 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Чойбалсан Посмотреть сообщение
обполяченных жидов видать мало встречали
..бред какой-то!! ..жид он и есть жид...обполяченный или обрусевший, а хоть обамериканившийся...да, а как вам изречение монголоидный жид
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Вверх
Гадкий утёнок получил (-а) спасибо от:
Щука (27.12.2013)
Старый 27.12.2013, 14:05   #1302 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

..ладно давайте по теме.
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 14:06   #1303 (permalink)
Почетный легион
Очки: 52,284, Уровень: 70 Очки: 52,284, Уровень: 70 Очки: 52,284, Уровень: 70
Активность: 5% Активность: 5% Активность: 5%
 Аватар для ВВП
Сообщений: 4,115
Получено "спасибо": 4,453
Очки репутации: 52,284
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
...ну а у вас какой подход?...
Цитата:
Сообщение от ВВП Посмотреть сообщение
Я видел, как там и мне там понравилось. Поэтому я делаю здесь, где живу, как там - так правильнее, я думаю.
Вот так, пожалуй.
__________________
КПСС нет, СССР развалили, а негодяев не уменьшилось. Не в названиях, видать, дело.
ВВП вне форума  
Вверх
Старый 27.12.2013, 14:06   #1304 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Хома Брут Посмотреть сообщение
Платон мне друг, но истина дороже.
..планктон тебе друг..
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Вверх
Гадкий утёнок получил (-а) спасибо от:
сандер (27.12.2013), Щука (27.12.2013)
Старый 27.12.2013, 14:18   #1305 (permalink)
Почетный легион
Очки: 15,347, Уровень: 37 Очки: 15,347, Уровень: 37 Очки: 15,347, Уровень: 37
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Чойбалсан
Сообщений: 1,019
иностранец
Получено "спасибо": 1,175
Очки репутации: 15,347
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гадкий утёнок Посмотреть сообщение
как вам изречение монголоидный жид
таких не встречал.
Может, и есть где-то в дальних стойбищах.
А вот неонацысты есть и в Улан-Баторе даже
__________________
СУГС! и нииппёт
Чойбалсан вне форума  
Вверх
Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
22-го января националистические фанаты устроят фашистский шабаш на Украине. PRAVED Политический форум Украины 68 10.05.2012 02:21


Часовой пояс GMT +3, время: 12:57.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022