Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
С новым годом, с новыми министрами. - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.12.2012, 19:58   #1 (permalink)
(c)
Основа форума
Очки: 7,121, Уровень: 25 Очки: 7,121, Уровень: 25 Очки: 7,121, Уровень: 25
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для (c)
Сообщений: 332
украинка
Получено "спасибо": 98
Очки репутации: 7,121
Доп. информация
По умолчанию

Сергій Арбузов, перший віце-прем'єр

Президент Віктор Янукович через більше ніж десять днів роздумів призначив новий Кабмін.
При цьому Янукович посилив своє представництво у Кабміні, а також переформатував структуру міністерств.
Наразі Янукович призначив чотирьох віце-прем'єрів.
Нинішній голова Нацбанку Сергій Арбузов призначений першим віце-прем'єр-міністром України. Головний банкір "Сім"ї", чиї білборди розвішали в Києві немов новорічні гірлянди, і сам розраховував стати керівником уряду. Але поки він буде правою рукою Миколи Азарова. Враховуючи рівень амбіцій "Сім"ї", це неминучо породить чутки про статус Арбузова як "наступника" нинішнього премєр-міністра.
Юрія Бойка з посади з посади міністра енергетики та вугільної промисловості переведено на посаду віце-прем'єр-міністра з цих питань.
Ще одним віце-прем'єром став дніпропетровський губернатор Олександр Вілкул, який буде куратором інфраструктури та житлово-комунального господарства. А Костянтина Грищенка відсторонили від закордонних справ, і зробили весільним генералом у вигляді віце-прем'єра.
Віце-прем'єри Юрій Бойко та Сергій Арбузов
У новому Кабміні зберегли свої посади наближені до "Сім"ї" президента міністр фінансів Юрій Колобов, міністр аграрної політики Микола Присяжнюк та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.
Юрій Колобов та Віталій Захарченко. Люди Сім'ї
Ще одне кадрове посилення "Сім"ї" - надалі Міністерство енергетики замість Бойка очолюватиме Едуард Ставицький, якого переведено з посади міністра екології.
Як відомо, Янукович саме Ставицькому завдячує операції з виведення із державної власності "Межигір'ям". Адже той був керівником національної компанії "Надра України", яка в останні місяці прем’єрства Янукович у 2007 році відчужила резиденцію на користь уже збанкрутілої донецької фірми "Медінвесттрейд".
Ще одну людину президентської родини Олександра Клименка переведено в Кабмін. Заради цього президент ліквідував податкову службу і створив Міністерство доходів і зборів України .
"Утворити міністерство доходів і зборів України, реорганізувавши Державну митну службу України та Державну податкову службу України, а також поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", - сказано в указі.
Попри всі чутки і прогнози, зберегли свої посади в уряді міністр юстиції Олександр Лавринович (якому пророкували посаду спікера парламенту). Втратила приставку "віце-прем"єр", але залишається міністром охорони здоров'я Раїса Богатирьова. І далі працювати в уряді головний ворог націонал-патріотів міністр освіти, науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.
Ігор ПрасоловЛюдьми Ріната Ахметова президент посилив економічний блок.
Замість Петра Порошенка міністерство економічного розвитку і торгівлі очолить Ігор Прасолов, який до цього був депутатом та очолював Раду Нацбанку.
Ігор Прасолов народився в 1962 році у Мурманській області Росії. У 1987 році закінчив Ростовський державний університет імені Суслова за спеціальністю "політекономія". На початку 90-х працював асистентом кафедри політекономії Донецького державного університету.
Пізніше протягом 5 років (2000-2005) рацював на посаді генерального директора СКМ, що належить Ринату Ахметову.
З 2006 року - народний депутат України V та VI скликань від Партії регіонів, очолював підкомітет з питань цінних паперів та фондового ринку комітету Верховної Ради.
Володимир Козак
Без посади в уряді залишиться Борис Колесніков. Міністерство інфраструктури, яке він очолював, передали Володимиру Козаку.
Виходець з "Лемтрансу" Ахметова, двічі депутат Партії регіонів, Козак донині був генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".
Залишиться працювати в парламенті Сергій Тігіпко. Його місце в уряді посяде ніхто інша, як Наталія Королевська. Невдаха парламентської кампанії, яка не набрала зі своєю партією і 2% , тепер буде міністром соціальної політики.
Це призначення стає черговим підтвердженням, що партія Королевської на виборах була лише технічним проектом Партії регіонів.
Замість Ставицького міністром екології та природних ресурсів України Янукович призначив його підлеглого Олега Проскурякова. З травня 2012 року Проскурякова був головою Державної служби геології та надр. До цього - головою правління НАК "Надра України".

У 2006-2007 роках Проскуряков обіймав посаду голови Державної геологічної служби у Міністерстві Василя Джарти.

Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства стане підлеглий віце-прем'єра Олександра Вілкула Геннадій Темник. До цього 42-річний Темник був заступником Вілкула у Дніпропетровській обласній адміністрації. За фахом новий міністр ЖКГ - "інженер-метеоролог".
Президент також відновив ліквідовану наприкінці 2010 року в рамках реформи уряду посаду міністра Кабінету міністрів. Цей портфель отримала Олена Лукаш, яка досі працювала радником президента і представником в Конституційному суді.
Замість Костянтина Грищенка, який став віце-прем"єром, Міністерство закордонних справ очолив Леонід Кожара. Якщо попереднього міністра вважали людиною групи Фірташа, то Кожару повязують з "донецьким". Останні роки Кожара займався активним вибілюванням іміджу Партії регіонів у світі, але успіхи його були невеликі. Безпосередній дипломатичний досвід Кожари складається з того, що він працював у посольстві України в США на початку 90-х, а до 2004 року був послом України у Швеції.
Леонід КожараПрезидент звільнив скандального міністра оборони Дмитра Саламатіна, призначивши замість нього депутата Павла Лебедєва.
Слід нагадати, що у Раду 2006 року Лебедєв потрапив за списком БЮТ, але потім перейшов у стан тушов і приєднався до Партії регіонів. У 2007 обрався до Ради вже як 121 в списку регіоналів. Був членом комітету з питань транспорту і зв'язку.
Лебедєв також був обраний депутатом і до нової Ради. Він переміг як мажоритарник у 224 окрузі в Севастополі. Це значить, що в Україні звільнився шостий округ для перевиборів.
В рамках президентських реформ відновлено Міністерство промислової політики України. Його створено, реорганізувавши Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном. Указу, хто стане новим міністром на момент публікації оприлюднено не було. Колишнього голову Держагентсва – Дмитра Колєснікова – вже призначено головою Дніпропетровської облдержадміністрації змість Олександра Вілкула.
Водночас було ліквідоване Міністерство надзвичайних ситуацій України, яке до останнього часу очолював Віктор Балога.
Міністерство та Державну інспекцію техногенної безпеки України реформовано у Державну службу з надзвичайних ситуацій, яку очолив Михайло Болотських. Досі він був заступником міністра надзвичайних ситуацій
__________________
Пишу лише те, у що вірю.
(c) вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.12.2012, 23:02   #2 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
НацСоц получил (-а) спасибо от:
Старый 25.12.2012, 13:51   #3 (permalink)
Турист
Очки: 34, Уровень: 1 Очки: 34, Уровень: 1 Очки: 34, Уровень: 1
Активность: 1% Активность: 1% Активность: 1%
 Аватар для Kratosed
Сообщений: 2
киевлянин
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 34
Доп. информация
По умолчанию

С праздничком от Кульчицкого
Kratosed вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2012, 17:54   #4 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Это кто такой ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 25.12.2012, 17:55   #5 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Конечно арузов такой красавчик, неужели его ебёт януковичь ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.12.2012, 14:21   #6 (permalink)
Основа форума
Очки: 376, Уровень: 4 Очки: 376, Уровень: 4 Очки: 376, Уровень: 4
Активность: 14% Активность: 14% Активность: 14%
 Аватар для Галина Лесников
Сообщений: 50
киевлянка
Получено "спасибо": 6
Очки репутации: 376
Доп. информация
По умолчанию

новогоднее пожелание нашим министрам
Изображения
Тип файла: jpg 7LmJFDmxDtU.jpg (75.0 Кб, 1 просмотров)
Галина Лесников вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Галина Лесников получил (-а) спасибо от:
Старый 26.12.2012, 15:37   #7 (permalink)
4UK
Почетный легион
Очки: 48,425, Уровень: 68 Очки: 48,425, Уровень: 68 Очки: 48,425, Уровень: 68
Активность: 13% Активность: 13% Активность: 13%
 Аватар для 4UK
Сообщений: 2,389
украинец
Получено "спасибо": 1,539
Очки репутации: 48,425
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от (c) Посмотреть сообщение
Сергій Арбузов, перший віце-прем'єр

Президент Віктор Янукович через більше ніж десять днів роздумів призначив
новий Кабмін.
При цьому Янукович посилив своє представництво у Кабміні, а також переформатував структуру міністерств.
Наразі Янукович призначив чотирьох віце-прем'єрів.

Нинішній голова Нацбанку Сергій Арбузов призначений першим віце-прем'єр-міністром України. Головний банкір "Сім"ї", чиї білборди розвішали в Києві немов новорічні гірлянди, і сам розраховував стати керівником уряду. Але поки він буде правою рукою Миколи Азарова. Враховуючи рівень амбіцій "Сім"ї", це неминучо породить чутки про статус Арбузова як "наступника" нинішнього премєр-міністра.
Юрія Бойка з посади з посади міністра енергетики та вугільної промисловості переведено на посаду віце-прем'єр-міністра з цих питань.
Ще одним віце-прем'єром став дніпропетровський губернатор Олександр Вілкул, який буде куратором інфраструктури та житлово-комунального господарства. А Костянтина Грищенка відсторонили від закордонних справ, і зробили весільним генералом у вигляді віце-прем'єра.
Віце-прем'єри Юрій Бойко та Сергій Арбузов

У новому Кабміні зберегли свої посади наближені до "Сім"ї" президента міністр фінансів Юрій Колобов, міністр аграрної політики Микола Присяжнюк та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.
Юрій Колобов та Віталій Захарченко. Люди Сім'ї

Ще одне кадрове посилення "Сім"ї" - надалі Міністерство енергетики замість Бойка очолюватиме Едуард Ставицький, якого переведено з посади міністра екології.
Як відомо, Янукович саме Ставицькому завдячує операції з виведення із державної власності "Межигір'ям". Адже той був керівником національної компанії "Надра України", яка в останні місяці прем’єрства Янукович у 2007 році відчужила резиденцію на користь уже збанкрутілої донецької фірми "Медінвесттрейд".
Ще одну людину президентської родини Олександра Клименка переведено в Кабмін. Заради цього президент ліквідував податкову службу і створив Міністерство доходів і зборів України .
"Утворити міністерство доходів і зборів України, реорганізувавши Державну митну службу України та Державну податкову службу України, а також поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", - сказано в указі.
Попри всі чутки і прогнози, зберегли свої посади в уряді міністр юстиції Олександр Лавринович (якому пророкували посаду спікера парламенту). Втратила приставку "віце-прем"єр", але залишається міністром охорони здоров'я Раїса Богатирьова. І далі працювати в уряді головний ворог націонал-патріотів міністр освіти, науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.
Ігор ПрасоловЛюдьми Ріната Ахметова президент посилив економічний блок.
Замість Петра Порошенка міністерство економічного розвитку і торгівлі очолить Ігор Прасолов, який до цього був депутатом та очолював Раду Нацбанку.
Ігор Прасолов народився в 1962 році у Мурманській області Росії. У 1987 році закінчив Ростовський державний університет імені Суслова за спеціальністю "політекономія". На початку 90-х працював асистентом кафедри політекономії Донецького державного університету.
Пізніше протягом 5 років (2000-2005) рацював на посаді генерального директора СКМ, що належить Ринату Ахметову.
З 2006 року - народний депутат України V та VI скликань від Партії регіонів, очолював підкомітет з питань цінних паперів та фондового ринку комітету Верховної Ради.
Володимир Козак
Без посади в уряді залишиться Борис Колесніков. Міністерство інфраструктури, яке він очолював, передали Володимиру Козаку.
Виходець з "Лемтрансу" Ахметова, двічі депутат Партії регіонів, Козак донині був генеральним директором Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".
Залишиться працювати в парламенті Сергій Тігіпко. Його місце в уряді посяде ніхто інша, як Наталія Королевська. Невдаха парламентської кампанії, яка не набрала зі своєю партією і 2% , тепер буде міністром соціальної політики.
Це призначення стає черговим підтвердженням, що партія Королевської на виборах була лише технічним проектом Партії регіонів.
Замість Ставицького міністром екології та природних ресурсів України Янукович призначив його підлеглого Олега Проскурякова. З травня 2012 року Проскурякова був головою Державної служби геології та надр. До цього - головою правління НАК "Надра України".

У 2006-2007 роках Проскуряков обіймав посаду голови Державної геологічної служби у Міністерстві Василя Джарти.

Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства стане підлеглий віце-прем'єра Олександра Вілкула Геннадій Темник. До цього 42-річний Темник був заступником Вілкула у Дніпропетровській обласній адміністрації. За фахом новий міністр ЖКГ - "інженер-метеоролог".
Президент також відновив ліквідовану наприкінці 2010 року в рамках реформи уряду посаду міністра Кабінету міністрів. Цей портфель отримала Олена Лукаш, яка досі працювала радником президента і представником в Конституційному суді.
Замість Костянтина Грищенка, який став віце-прем"єром, Міністерство закордонних справ очолив Леонід Кожара. Якщо попереднього міністра вважали людиною групи Фірташа, то Кожару повязують з
"донецьким". Останні роки Кожара займався активним вибілюванням іміджу Партії регіонів у світі, але успіхи його були невеликі. Безпосередній дипломатичний досвід Кожари складається з того, що він працював у посольстві України в США на початку 90-х, а до 2004 року був послом України у Швеції.
Леонід КожараПрезидент звільнив скандального міністра оборони Дмитра Саламатіна, призначивши замість нього депутата Павла Лебедєва.
Слід нагадати, що у Раду 2006 року Лебедєв потрапив за списком БЮТ, але потім перейшов у стан тушов і приєднався до Партії регіонів. У 2007 обрався до Ради вже як 121 в списку регіоналів. Був членом комітету з питань транспорту і зв'язку.
Лебедєв також був обраний депутатом і до нової Ради. Він переміг як мажоритарник у 224 окрузі в Севастополі. Це значить, що в Україні звільнився шостий округ для перевиборів.
В рамках президентських реформ відновлено Міністерство промислової політики України. Його створено, реорганізувавши Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном. Указу, хто стане новим міністром на момент публікації оприлюднено не було. Колишнього голову Держагентсва – Дмитра Колєснікова – вже призначено головою Дніпропетровської облдержадміністрації змість Олександра Вілкула.

Водночас було ліквідоване Міністерство надзвичайних ситуацій України, яке до останнього часу очолював Віктор Балога.
Міністерство та Державну інспекцію техногенної безпеки України реформовано у Державну службу з надзвичайних ситуацій, яку очолив Михайло Болотських. Досі він був заступником міністра надзвичайних ситуацій
++
__________________
4UK вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
4UK получил (-а) спасибо от:
fox. (26.12.2012), Гадкий утёнок (27.12.2012)
Старый 26.12.2012, 20:33   #8 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
новий Кабмін.
При цьому Янукович посилив своє представництво у Кабміні, а також переформатував структуру міністерств.
Что получила опозици в этом и других случаях ?
Какие изменения произошли в результате выборов 2012 ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
fox. получил (-а) спасибо от:
Старый 26.12.2012, 23:00   #9 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Что получила опозици в этом и других случаях ?
"деньги важнее всего" fox

Цитата:
Какие изменения произошли в результате выборов 2012 ?
fox о населении Украины

"Х-----Это население спасёт или гражданская война или глобальная чтобы паразиты были уничтожены и не тянули за собой на дно всех

fox------Все хороши, зачем спсать уродов, может передохнут тогда лучше станет."
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.12.2012, 03:07   #10 (permalink)
Почетный легион
Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87 Очки: 78,654, Уровень: 87
Активность: 62% Активность: 62% Активность: 62%
 Аватар для сандер
Сообщений: 6,442
Получено "спасибо": 4,438
Очки репутации: 78,654
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
"деньги важнее всего" fox
Ну да,продай в рабство свою мать и выеби в рот за бабло своего отца.
Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
"Х-----Это население спасёт или гражданская война или глобальная чтобы паразиты были уничтожены и не тянули за собой на дно всех
НацСоц Вот и здохни сам-пидор!!!
Цитата:
Сообщение от НацСоц Посмотреть сообщение
-Все хороши, зачем спсать уродов, может передохнут тогда лучше станет."
Если здохнет эта падла,то тогда конечно,станет всем лучше!!!
НацСоц
Не обольщайся!!! При таких холодах,стопим тебя в печке,,а дрова еще вырастут!!!
сандер вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.12.2012, 07:52   #11 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Ну да,продай в рабство свою мать и выеби в рот за бабло своего отца.

НацСоц Вот и здохни сам-пидор!!!

Если здохнет эта падла,то тогда конечно,станет всем лучше!!!
НацСоц
Не обольщайся!!! При таких холодах,стопим тебя в печке,,а дрова еще вырастут!!!
что то еще,тупое говно?
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.12.2012, 12:08   #12 (permalink)
Новичок
Очки: 239, Уровень: 2 Очки: 239, Уровень: 2 Очки: 239, Уровень: 2
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для mr_Sniker
Сообщений: 13
киевлянин
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 239
Доп. информация
По умолчанию

Вот так всегда, ну нельзя о политике и о религии разговоры заводить. а то всегда в говно всё превращается
mr_Sniker вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.12.2012, 20:12   #13 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mr_Sniker Посмотреть сообщение
Вот так всегда, ну нельзя о политике и о религии разговоры заводить. а то всегда в говно всё превращается
А что не гавно в этой жизни ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.12.2012, 22:32   #14 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от (c) Посмотреть сообщение
С новым годом, с новыми министрами.
Ну и рожы блядь!!Такими рожами должна уже лет пять(как минимум) заботится пеницитарная служба..., особенно этим;«Високий професійний рівень та досвід» Едуард отримав ще з юнацьких років, коли заробив свої перші статки. Що з під землі можна дістати легкі гроші він усвідомив, коли в своєму рідному місті Лебедин Сумської області він сколотив організоване угрупування, і скориставшись тим, що поруч проходять два магістральні нафтопроводи, почав «викачувати» в свій карман грошики від крадіжки конденсату та нафти з нафтопроводів. Ще тоді він зрозумів: надра - це багатство не державне, а його, особисте. Ещё отличился отчуждением Межигирья для пахана.
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Гадкий утёнок получил (-а) спасибо от:
fox. (27.12.2012)
Старый 27.12.2012, 22:37   #15 (permalink)
Почетный легион
Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100 Очки: 139,579, Уровень: 100
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для Гадкий утёнок
Сообщений: 11,392
украинец
Получено "спасибо": 4,695
Очки репутации: 139,579
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от fox. Посмотреть сообщение
Какие изменения произошли в результате выборов 2012 ?
Это как в "Аушвице" объявление: сегодня в лагере замена белья, первый барак меняется с третьим
__________________
Воля України, або смерть!
Гадкий утёнок вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Гадкий утёнок получил (-а) спасибо от:
fox. (27.12.2012)
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
С наступающим Новым Годом ! fox. Мен & Вумен 30 03.01.2012 14:46


Часовой пояс GMT +3, время: 22:30.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022