Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
СБУ - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 03.08.2012, 22:23   #1 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

Взято с сайта СНА - Патриот Украины

http://sna.in.ua/archives/14766


СБУ почало творитися з розпадом СРСР у 1991-1992 роках. Спочатку планувалося, що це відомство носитиме назву «Служба Національної Безпеки України», адже на відміну від КДБ, яка піклувалася тільки про безпеку радянської держави (а не її народів), вона мала б захищати саме українську національну безпеку. На новостворене відомство були покладені завдання боротьби з усім тим, що загрожує національному суверенітету і територіальній цілісності, підриває соціально-економічну і державно-політичну міць країни. Між тим за роки «кропіткої» роботи СБУ Україна остаточно втратила свій військово-промисловий потенціал і ядерну зброю, у зв’язку з чим ООН та МВФ, РФ та США, ЄС та НАТО взагалі перестали зважати на український суверенітет. За ці роки без війни наша територіальна цілісність зазнала втрат: Румунія вже освоює наш причорноморський шельф, Росія вільно перетворює громадян України у своїх «підданних», роздаючи кримчанам російські паспорти, Польща робить проти нас практично ідентичні диверсії під назвою «карта поляка», не відстає від них і Угорщина. Навіть Молдова вже встигла «поживитися» нашою територією – колишній український порт Джурджулешть на Дунаї тепер належить до юрисдикції Кишинева. А перманентна економічна криза і нескінчена хвиля політичних протестів й актів громадської непокори свідчать про те, що соціально-економічна та державно-політична міць країни органи держбезпеки особливо не цікавить, принаймні належно цим ніхто не займається. Між тим на утримання СБУ щороку з бюджету виділяються гроші і гроші не малі. Чим же тоді займається це відомство?

Найбільш близько до істини буде змащена середньовічним мракобіссям відповідь – «полюванням на відьом». Яскраво свідчать про це справа «васильківських терористів», які за логікою спецслужб мали висадити у повітря те, чого не існує, та серія вибухів у Дніпропетровську, про непричетність СБУ до яких може повірити тільки сільська бабуся, що свято впевнена у правдивості телевізора.
Замість того, щоб активно втручатися в законотворчість Верховної Ради (а саме там наразі містяться всі головні загрози для суверенітету, територіальної цілісності і безпеки України), СБУ імітує і творить теракти, щоб під виглядом їх розкриття саджати за грати «неугодних»: від аполітичних підприємців до опозиційних депутатів місцевих рад, від студентів до докторів наук.
Але такий режим не може існувати довго. Цілком природно, що його постійно лихоманить почергово з політичних, економічних і навіть мовно-культурних причин. В Україні дійсно щодня наростає революційна ситуація. І СБУ, як вістря репресивного апарату цього режиму, мусить будь-що забезпечити своїм політичним господарям безпеку. А це їм наразі може гарантувати тільки одне – надзвичайний стан. Саме за такого стану вони зможуть не тільки «закрити» всіх своїх політичних противників, але й заборонити всі пікети, мітинги чи будь-які інші прояви громадської активності. Але саме громадська активність є головним способом внутрішнього життя нації. Таким чином, абсолютно паралізувавши всі зовнішньополітичні порухи України, режим намагається придушити націю зсередини, перетворити державу з форми політичного існування національної спільноти у апарат її гноблення купкою асоціальних злочинців. Мабуть саме тому на початку 1990-х з назви вітчизняної спецслужби було вилучене слово «національна». Адже ця служба ніяким чином не дбає про національну безпеку, для нації саме вона є джерелом небезпеки.
__________________
жид Ротшильд : "Меня не интересует, кто ведет политику данного государства. Дайте мне возможность управлять денежной системой этого государства, и я буду руководить этими политиками".
самые богатые люди Украины -три жида и татарин
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 22:57.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022