Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Шкіряк щогодини інформує Пашинського - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Политический форум без правил > Политический форум Украины
Регистрация Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 20.01.2014, 13:00   #1 (permalink)
Приезжий
Очки: 1,197, Уровень: 9 Очки: 1,197, Уровень: 9 Очки: 1,197, Уровень: 9
Активность: 4% Активность: 4% Активность: 4%
 Аватар для Kamazik
Сообщений: 39
украинец
Получено "спасибо": 8
Очки репутации: 1,197
Доп. информация
По умолчанию

Українсько-румунський політичний та громадський діяч, лідер Громадського об’єднання «Новий Київ», екс-депутат Київради Зореслав Нестерович Шкіряк знову намагається засвітитися серед народу. Був час, коли перед черговими виборами до Київради, білборди показували рекламу з охайним, солідно одягненим, чепурним та засмаглим чоловіком українсько-румунського походження Зоряном Шкіряком. Акуратний піджак та випрасувана сорочка, підправлена у фотошопі досить гармонічно вписувалася у портрет Шкіряка. Схоже, тоді фотошопери забули показати те, що вони приховали від українських громадян. За цими всіма солідними речами приховувалися банальні зеківські наколки.
Роблячи невеликий екскурс у енциклопедію по тюремним татуюванням, та порівнюючи зображені та детально описані коментарі до них з тими, які набиті на плечі та на обох руках З.Шкіряка, можна досить сильно здивуватися. Виявляється, що Шкіряк Зорян Нестерович, 1970 року народження, в 1986 році двічі поставав перед судом: вперше - за статтею 206 Кримінального кодексу УРСР за хуліганство; вдруге - за статтею 141 Кримінального Кодексу УРСР за грабіж. У картотеці МВС людина з прізвищем Шкіряк значиться як кримінальний авторитет, пов’язаний з керівництвом так званого «Лівобережного» організованого злочинного угрупування. «Лівобережне» угрупування відоме простим киянам своїм контролем над кількома ринками столиці, зокрема - ринку «Троєщина». Зорян Шкіряк навіть заслужив там певний авторитет, тому товариші дозволили йому набити «поважні» татуювання.
Разом з цим, з настанням часів стабільності, та хоч якогось порядку, прибуток Шкіряка від збору данини з ринків спочатку впав, а потім - взагалі припинився. Таке складне положення З.Шкіряк вирішив виправити через політику. Щоправда, пробувши в політиці не дуже довго, на теперішній час є лише екс-депутатом. Саме тому, у Євромайдані З.Шкіряк побачив для себе море нових можливостей, щоб ловити рибу в мутній воді. До цього ж, йому вже підкидують додатковий заробіток. Заробіток цей полягає у тому, наскільки корисною та своєчасною буде донесена та чи інша інформація, що стосується внутрішніх, особливо фінансових справ Євромайдану. Щоденні великі кошти, які йдуть на підтримку маніфестантів, завдяки лідерам Євромайдану більшою мірою осідають у цих лідерах. А, оскільки Шкіряку не хочуть давати такий великий фінансовий куш, то, щоб він мовчав та лише звітував спонсорам «тим хто не в курсі» про ефективне використання коштів на Євромайдані. Іншою функцією Шкіряка є те, що він доносить Пашинському про осіб, які невдоволені розкраданням спонсорських грошей, за що, Пашинський звичайно віддає йому невеличку подяку – 20 000 доларів США щомісячно.
Отримуючи такі вели кошти, Шкіряк почав працювати на Євромайдані з таким ентузіазмом, що диву давалися навіть його близькі знайомі. Інформація до Пашинського долітає майже миттєво з періодичністю одна година. Щоправда, ті, кого він прикриває не удостоюються навіть викликати асенізаторську машину, щоб почистити відкриті біо-туалети, які, пробачте за відвертість, дуже з гарного боку показують центр нашої столиці.
Вся ця робота на публіку просто вже набридла киянам. Зоряну варто було б згадати старовинне румунське прислів’я, адже це його коріння: «Перлина лежить на дні морському, а падаль - плаває на поверхні».

Іван Ватрів, “Громадський журналіст”
Kamazik вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 15.08.2015, 23:14   #2 (permalink)
Почетный легион
Очки: 13,702, Уровень: 35 Очки: 13,702, Уровень: 35 Очки: 13,702, Уровень: 35
Активность: 14% Активность: 14% Активность: 14%
 Аватар для Accept
Сообщений: 976
Получено "спасибо": 4,294,967,269
Очки репутации: 13,702
Доп. информация
По умолчанию

__________________


"Побольше цинизма Киса, людям это нравится"
Accept вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Accept получил (-а) спасибо от:
вов (16.08.2015)
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 06:07.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2020