Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мови - Страница 4 - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Политический форум без правил > Политический форум Украины
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Результаты опроса: Яка відповідь українців ?
вживати в Україні тільки українську 15 50.00%
бойкотувати продукцію іноземною мовою 3 10.00%
наполягати на вживанні мови у всіх органах та установах 7 23.33%
заборонити своїм депутатам всіх рівнів вживати в Україні іноземну 7 23.33%
засипати проросійське керівництво "листами турецькому султану" 5 16.67%
краще вивчити мову 17 56.67%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа. Голосовавшие: 30. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 26.10.2010, 20:06   #46 (permalink)
УКРАЇНЕЦЬ
 Аватар для justvis
Сообщений: 239
украинец
Получено "спасибо": 66
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Відомий мовознавець, професор Олександр Пономарів в інтерв'ю Бі-Бі-Сі зазначив, що в Україні три мови мали би потребувати захисту, керуючись рекомендаціями Європейської хартії: це кримськотатарська, караїмська (їх носії живуть у Криму) та гагаузька, представників якої можна зустріти на Одещині. Мовознавець переконаний, що угорській, румунській, польській, а тим паче російській, та іншим мовам, якими послуговуються у деяких регіонах України, нічого не загрожує.

По-друге, обурення мовників викликало й те, що офіційний український переклад хартії, як і закон України про її ратифікацію, суперечить букві й духу автентичного документа, який Рада Європи пропонує для ратифікації своїм членам.

"Законопроект спотворює суть Європейської Хартії регіональних або міноритарних мов, покликаної захищати такі мови, а не встановлювати статус мов і порядок їх застосування", - йдеться в експертному висновку, ухваленому вченою радою Національного університету «Києво-Могилянська академія» на засіданні 23 вересня 2010 року.

До речі, із 44 країн які підписали Хартію, ратифікували її всього17. І серед цих країн немає Франції, Італії, Росії, країн Балтії.

На прохання трудящих:

Кілька одіозних статей і пунктів законопроекту

Стаття 6. Державна мова України

3. Обов’язковість застосування державної мови чи сприяння її використанню у тій чи інший сфері суспільного життя не повинні тлумачитися як заперечення або применшення права на користування російською мовою та іншими регіональними мовами або мовами меншин у відповідній сфері.

Стаття 7. Російська мова в Україні. Українсько-російська двомовність

2. Українсько-російська двомовність, що склалася історично, є важливим надбанням Українського народу, потужним чинником консолідації багатонаціонального українського суспільства.

Стаття 21. Мова освіти

2. Громадянам України гарантується право отримання освіти державною мовою і російською мовою, а в межах території, на якій поширена регіональна мова, (…) – цією регіональною мовою. Це право забезпечується через мережу дошкільних дитячих установ, загальних середніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих державних і комунальних навчальних закладів з українською або іншими мовами навчання, яка створюється у відповідності з потребою громадян.

7. В усіх загальних середніх навчальних закладах забезпечується вивчення державної мови і російської мови. Об’єм вивчення російської мови визначається місцевими радами відповідно до законодавства про освіту з урахуванням поширеності цієї мови на відповідній території.Українська обов’язкова… для ЗСУ та нотаріусів

У законопроекті, не зважаючи на те, що він не спростовує державність української мови, інші мови також отримують такі ж права. Українська мова обов'язково використовується у Збройних силах України та інших збройних формувань (розділ IV, Ст. 30), та нотаріальне діловодство в Україні здійснюється українською мовою. (Ст.17)

Мова актів, діловодства органів державної влади та органів місцевого самоврядування державна, судочинства, економічної і соціальної діяльності – українська (Розділ ІІ), але у межах території, на якій поширена регіональна мова (носіїв регіональної мови, що проживають на території має становити 10% і більше чисельності її населення – Ст. 8), нарівні з державною мовою використовується ця регіональна мова. «У листуванні цих органів з органами державної влади вищого рівня дозволяється застосовувати цю регіональну мову» (Ст. 12).

На виборах перекладати мовами місцевих громад мають бюлетені, інформаційні плакати, документацію про вибори.

У міліції, суді чи ДАІ після цього закону мають працювати поліглоти, оскільки представник нацменшини може звертатися своєю мовою, як і просити здійснювати процес мовою нацменшин.

В освіті гарантується навчання тією мовою, якою забажає громада національної меншини. Мову в приватних закладах визначає власник цього закладу.

Мова реклами і маркування товарів - на вибір рекламодавця.

Для державних загальнонаціональних телерадіоорганізацій запроваджується обов'язковий відсоток російської мови на телебаченні та радіо: частка мовлення державною мовою має становити не менше 60, російською – не менше 20% (Ст. 25. п 3), інші телеорганізації можуть на власний розсуд вести мовлення.

У Верховній Раді виступи з трибуни на засіданні ВРУ, її комітетів і комісії дозволяються не тільки українською, а й російською чи іншою регіональною мовою. Заяви місцеві чиновники не мусять писати державною, можна рідною: новогрецькою, гагаузькою чи кримськотатарською, приміром.Про виокремлення однієї недержавної мови

Російська мова згадана чи не в кожній статті законопроекту «Про мови в Україні» , її виокремлюють.

Доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії Лариса Масенко перебуваючи у Львові зазначала, що цей закон оперує вигаданими цифрами. «У статті 7 законопроекту заявлено: "В Україні відповідно до Конституції України гарантується вільний розвиток, використання і захист російської мови з урахуванням того, що російська мова є рідною або такою, якою повсякденно користується більшість громадян України". Наведена заява не відповідає дійсності, згідно з результатами перепису населення 2001 року, українську мову вважали рідною 67,5% населення України, що на 2,8 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 29,6% населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 3,2 відсоткового пункту. Частка інших мов, які були вказані як рідна, за міжпереписний період збільшилася на 0,4 відсоткового пункту і становила 2,9%».

Лариса Масенко також критикує авторів законопроекту за намагання прикритися нормами Європейської хартії регіональних мов або мов меншин:

"Найбільшим цинізмом із боку депутатів-регіоналів і комуністів є те, що для збереження панівних позицій російської мови в Україні вони використовують документ Євросоюзу, призначений для захисту міноритарних мов від поглинання їх мажоритарними".Про гроші

У законопроекті чимало йдеться про те, що документи мають бути доступні і для регіональної мови чи мови нацменшин, але жодного слова про кошти, звідки братиметься штат перекладачів в органах самоврядування, у судах, правоохоронних органах? Єдине, де «держава забезпечує підготовку педагогічних кадрів для навчальних закладів з навчанням російською, іншими регіональними мовами, здійснює методичне забезпечення такої підготовки» у ст.21 (п.11).

Реальне забезпечення законопроектних мовних прав не підйомне з фінансової точки зору ні протягом року ні протягом наступних п’яти. Йдеться про мільярди гривень, перебудову діловодства, збільшення штатних кадрів, та, як кажуть мовознавці, шкоду – українські мові.

А ще недавно ВРУ відмовилася підтримувати українську мову: у Держпрограмі соціального та економічного розвитку на поточний рік немає жодного слова про розвиток української мови та культури. Депутати відхилили всі пропозиції з цього приводу.

Чи можливе виконання мовних прав нацменшин за умови не виконання Державної програми розвитку та функціонування української мови на 2004-2010 роки та розробки нової стратегічної програми функціонування державної мови?

Натомість Кабінет міністрів вирішив виділити 1,61 млн гривень для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, яка передбачає надання статусу регіональної російській мові та мовам інших нацменшин.

Нагадаємо, у квітні Кабінет міністрів вирішив підготувати автентичний переклад Європейської хартії регіональних мов і мов меншин, провести його лінгвістичну експертизу й запропонувати Верховній Раді новий законопроект про ратифікацію хартії.

Наразі Верховна Рада має намір ухвалити законопроект, що надасть особливий статус 15-ти мовам національних меншин в Україні, зокрема російській.

У Партії регіонів сподіваються, що ще до закінчення цієї пленарної сесії Верховна Рада України затвердить закон про базові мови, що закріплює регіональний статус російської мови.

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко раніше заявляв, що внаслідок ухвалення базового закону про мови, який зараз розробляється фракцією ПР, російська мова отримає регіональний статус по всій території України - навіть в Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях.«Мовні» законопроекти

Інститут української мови Національної академії наук України разом з Інститутом мовознавства ім. О.О. Потебні за дорученням НАНУ та на прохання голови Верховної Ради України Володимира Литвина проаналізували 7 «мовних» законопроектів, і рекомендували жоден з них не ухвалювати в парламенті.

"Ми рекомендували їх не розглядати, тому що вони недопрацьовані, містять багато суперечностей і посилюють регіоналізацію та розкол України", - зазначив директор Інституту української мови НАНУ Павло Гриценко.

За його словами, вчені детально розглянули і законопроект №1015-3 "Про мови в Україні" регіонала Олександра Єфремова, комуніста Петра Симоненка та представника блоку Литвина Сергія Гриневецького, що викликав найбільший резонанс у суспільстві. "Такий закон приймати не можна. Його дух – підкреслення усього регіонального на противагу цілісності країни", - заявив П.Гриценко.

Подібний висновок дали експерти Національного університету «Києво-Могилянська академія», зазначаючи, що Закон про мови – антиконституційний.

"Весь зміст законопроекту дає підстави стверджувати, що в разі його прийняття як фактично закону російської мови (за змістом законопроекту), російській буде надано статус другої державної мови, що суперечить Конституції України. "У разі ухвалення і втілення пропонованого законопроекту "Про мови в Україні" неминуче відбудеться марґіналізація української мови, витіснення її з найважливіших сфер суспільного життя, що врешті-решт призведе до зникнення української нації як системотвірного чинника незалежної української державності. Відсутність мотивації щодо опанування української мови спричинить у найближчій перспективі мовну ізоляцію і відчуження регіонів України один від одного, що, своєю чергою, покладе початок "мовної федералізації" України та її дезінтеграції як держави", - зазначили експерти.

[color="#666686"][size="1"] добавлено через 1 минуту [/size][/color]
Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Вы же говорили..что при Совке не жили...?)))
Дочитайте до кінця. Там вказаний автор:
Валерій Семиволос, вільний журналіст, Харківська область, село Губарівка, Товариство "Малого Кола",

Последний раз редактировалось justvis; 26.10.2010 в 20:08. Причина: Добавлено сообщение
justvis вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
justvis получил (-а) спасибо от:
fox. (01.11.2010), IVK (27.10.2010)
Старый 26.10.2010, 20:21   #47 (permalink)
Житель
 Аватар для Кубаноид
Сообщений: 234
иностранец
Получено "спасибо": 531
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мови?
Можно, например как на Львовском форуме указать в правилах)
Цитата:
Правила ведення дискусій
1. Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська й/або англійська. Використання інших іноземних мов також трансліту на цьому форумі є порушенням Правил. Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег [ quote ]) й до них долучається як мінімум стислий переклад однією з дозволених мов.
http://forum.lviv.ua/index.php?topic=3.0
Чем английский не защита мовы?)
__________________
[COLOR=dimgray]А мне все пох.. [/COLOR]
[COLOR=#696969]Я сделан из мяса[/COLOR]
[COLOR=#696969]Самое страшное что может случится,[/COLOR]
[COLOR=#696969]стану .... (гр. Ленинград)[/COLOR]
Кубаноид вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Кубаноид получил (-а) спасибо от:
OldFellow (26.10.2010), Wilania (26.10.2010), Фельд (27.10.2010)
Кубаноид плохо оценили:
justvis (30.10.2010)
Старый 26.10.2010, 20:25   #48 (permalink)
Straygirl
Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Wilania
Сообщений: 848
украинка
Получено "спасибо": 937
Очки репутации: 11,608
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Дочитайте до кінця. Там вказаний автор: Валерій Семиволос, вільний журналіст, Харківська область, село Губарівка, Товариство "Малого Кола",
Так я и подумала..что это Вы...))))
А Вы тогда откуда?)
Wilania вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Wilania получил (-а) спасибо от:
OldFellow (26.10.2010)
Старый 26.10.2010, 20:29   #49 (permalink)
УКРАЇНЕЦЬ
 Аватар для justvis
Сообщений: 239
украинец
Получено "спасибо": 66
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от Кубаноид Посмотреть сообщение
Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мови?
Можно, например как на Львовском форуме указать в правилах)

Чем английский не защита мовы?)
А в Росії з Вами спілкуються українською: безпосередньо чи на форумі ?


[color="#666686"][size="1"] добавлено через 1 минуту [/size][/color]
Цитата:
Сообщение от Wilania Посмотреть сообщение
Так я и подумала..что это Вы...))))
А Вы тогда откуда?)
Ви мені не відповіли, за що мене розстрілюють. Чим я Вас так образив ?
__________________
[COLOR=Blue]УКРАЇНЦІ[/COLOR]
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.

Последний раз редактировалось justvis; 26.10.2010 в 20:31. Причина: Добавлено сообщение
justvis вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.10.2010, 20:36   #50 (permalink)
Straygirl
Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Wilania
Сообщений: 848
украинка
Получено "спасибо": 937
Очки репутации: 11,608
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Ви мені не відповіли, за що мене розстрілюють. Чим я Вас так образив ?
Вас никто не расстреливает...так все же...можно узнать..откуда..или это тайна?)
Wilania вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.10.2010, 20:44   #51 (permalink)
Житель
 Аватар для Кубаноид
Сообщений: 234
иностранец
Получено "спасибо": 531
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
А в Росії з Вами спілкуються українською: безпосередньо чи на форумі ?
На Кубани популярен суржик кубанского пошиба разговорный, но это не имеет отношения к поднятому Вами вопросу.

По теме) Можно вот еще что сделать)
Цитата:
V. Інформаційний простір, освіта і наука. Збереження ідентичності та розвиток культури

1. Ухвалити Закон "Про захист української мови" замість чинного "Про мови в Українській РСР". Створити Державний комітет мовної політики, відповідальний за захист та поширення української мови.
2. Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців – не менше, ніж 78% їх площі та ефірного часу.
3. Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач та фільмів на телебаченні і радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.
4. Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відео- продукцію, програмне забезпечення.
5. Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.
6. Запровадити до програм усіх вишів України обов'язковий курс "Культура української мови" обсягом не менше ніж 72 години.
7. Перевірити відповідність мови викладання в усіх без винятку навчальних та виховних закладах до офіційного статусу навчальних закладів. Позбавляти ліцензій навчальні заклади, якщо викладання у них здійснюється іноземними мовами без належного оформлення статусу закладу з іноземною мовою викладання. Припинити постачання навчальних посібників та підручників іноземною мовою коштом Державного бюджету України у заклади, що не мають офіційного статусу закладів з іноземною мовою викладання.
При этом не забывая про другие пункты программы ВО "Свобода")) за неисполнение статьи 5 Программы, вполне можно применить
Цитата:
8. Ввести кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.
Полностью тут http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/))

[color="#666686"][size="1"] добавлено через 3 минуты [/size][/color]
Цитата:
Сообщение от IVK Посмотреть сообщение
На определённом этапе тебе не придётся переводить в голове. Ты просто начнёшь говорить по английски. То же относиться ко всем языкам.
Согласен. Но я оговорился, что только в том случае, если окружающая среда способствует этому. На Украие это считаю невозможно.
Кубанский суржик столетия живет у нас) И царя пережил и коммунистов) Меньше конечно говорят сейчас...но все же.
__________________
[COLOR=dimgray]А мне все пох.. [/COLOR]
[COLOR=#696969]Я сделан из мяса[/COLOR]
[COLOR=#696969]Самое страшное что может случится,[/COLOR]
[COLOR=#696969]стану .... (гр. Ленинград)[/COLOR]

Последний раз редактировалось Кубаноид; 26.10.2010 в 20:47. Причина: Добавлено сообщение
Кубаноид вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.10.2010, 20:55   #52 (permalink)
УКРАЇНЕЦЬ
 Аватар для justvis
Сообщений: 239
украинец
Получено "спасибо": 66
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от Кубаноид Посмотреть сообщение

На Кубани популярен суржик кубанского пошиба разговорный, но это не имеет отношения к поднятому Вами вопросу.

.
Кубань - це українці. Всім відомо. Ви поставлені, щоб пояснювати нам, українцям, які ми різні. А на просте питання не відповідаєте. Але відповідь і так очевидна.
Все-таки дивно, як можна тратити ресурси на те, щоб баламутити українців, коли так багато проблем в РФ
__________________
[COLOR=Blue]УКРАЇНЦІ[/COLOR]
"Людина, яка не шанує традицій і мови нації і країни, в якій живе, є туристом, або окупантом." К. Маркс
"Русский интеллигент заканчивается там, где начинается польский вопрос" А. Мицкевич.
justvis вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
justvis получил (-а) спасибо от:
fox. (01.11.2010)
Старый 26.10.2010, 21:01   #53 (permalink)
Straygirl
Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32 Очки: 11,608, Уровень: 32
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Wilania
Сообщений: 848
украинка
Получено "спасибо": 937
Очки репутации: 11,608
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Ви поставлені, щоб пояснювати нам, українцям, які ми різні. А на просте питання не відповідаєте. Але відповідь і так очевидна.
Ви теж не відповідаєте..мене вже сумніви беруть де і хто є українцем....)
Wilania вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Wilania получил (-а) спасибо от:
Кубаноид (26.10.2010), Фельд (28.10.2010)
Старый 26.10.2010, 21:46   #54 (permalink)
Кот-абармод)))
Очки: 11,744, Уровень: 32 Очки: 11,744, Уровень: 32 Очки: 11,744, Уровень: 32
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Фагот!!!
Сообщений: 758
киевлянин
Получено "спасибо": 1,459
Очки репутации: 11,744
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Дочитайте до кінця. Там вказаний автор: Валерій Семиволос, вільний журналіст, Харківська область, село Губарівка, Товариство "Малого Кола",
Удивительные откровения мы читаем у Валерия Семиволоса...
Небольшая приамбула. Будучи студентом Киевского университета им. Т.Г. Шевченко, мне неоднократно приходилось общаться с нац-прищемленными.
В КГУ они вообще были - как в заповеднике. Их никакое КГБ не трогало - нафиг никому нужны не были, они иногда что-то подвывали - большей частью - про мову, которую так нещадно проклятые м*скали запрещали. Я сам помню, что украинский язык изучался наравне с русским в школе ( я заканчивал русскую школу) с одинаковым количеством часов изучения русского и украинского языков.
Я также помню, что купить хорошую книгу иностранного автора в переводе на русский в Киеве была проблема - на украинском, и до побачення.
И тут - о чудо! Вы предлагаете мне Валерия Семиволоса, который черным по белому пишет:
Цитата:
А ще я зачитувався в українському перекладі творами Екзюпері, Хема, Ремарка, Мопассана, Жуль Верна, О"Генрі тощо - в ті часи, до речі, так звану дефіцитну літературу легше було дістати саме в україномовному варіанті
http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2010/10/15/5466868/
А вот теперь ответьте мне - кем надлежит считать тех, кто завывал истошно о комуняках, которые уничтожали украинский язык?
Ответ правильный.
Их следует считать балаболками и политическими проститутками, кем они и являются.
Позже все эти завыватели сменили партбилеты на вышиванки.
Что их сути не изменило.
Националисты - политические проститутки.
__________________
Все эти звезды я дарю тебе. Сказал мальчик и ударил девочку железным тазиком по голове
Фагот!!! вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Фагот!!! получил (-а) спасибо от:
elefantua (27.10.2010), OldFellow (26.10.2010), Wilania (26.10.2010), Ведьмуля (27.10.2010), Сергей Рус (27.10.2010), Фельд (27.10.2010)
Фагот!!! плохо оценили:
justvis (30.10.2010)
Старый 26.10.2010, 21:47   #55 (permalink)
Старожил
Очки: 8,437, Уровень: 27 Очки: 8,437, Уровень: 27 Очки: 8,437, Уровень: 27
Активность: 10% Активность: 10% Активность: 10%
 Аватар для OldFellow
Сообщений: 571
иностранец
Получено "спасибо": 528
Очки репутации: 8,437
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

А,можно название темы на русский перевести,ни чего не понял-кто кому должен?
__________________
Любые сложные проблемы имеют очень простые и доступные неправильные объяснения.(С)
OldFellow вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 26.10.2010, 21:56   #56 (permalink)
Кот-абармод)))
Очки: 11,744, Уровень: 32 Очки: 11,744, Уровень: 32 Очки: 11,744, Уровень: 32
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для Фагот!!!
Сообщений: 758
киевлянин
Получено "спасибо": 1,459
Очки репутации: 11,744
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от тувалу Посмотреть сообщение
Человек не может думать на языке, ибо мысленный процесс проходит беззвучно. Глухонемые по -вашему что, не думают вообще?
Тыц, моя радость.
Тувалу - даже глухонемые думают на языке, которому их научили.
Не говоря уж о людях слышащих)))
Учите физиологию ВНД - и будет вам счастье :ANYWORD1:
__________________
Все эти звезды я дарю тебе. Сказал мальчик и ударил девочку железным тазиком по голове
Фагот!!! вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Фагот!!! получил (-а) спасибо от:
Wilania (26.10.2010)
Старый 27.10.2010, 00:47   #57 (permalink)
Житель
 Аватар для Ведьмуля
Сообщений: 35
украинка
Получено "спасибо": 44
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от OldFellow Посмотреть сообщение
А,можно название темы на русский перевести,ни чего не понял-кто кому должен?
Возможные действия "профессиональных украинцев" после принятия нового закона о языках

Кста,рекомендую топикстартеру и сочувствующим ознакомиться с действующим Законом о языках.
Ну очень интересное чтиво.
Например...

Цитата:
Стаття 5. Право громадян користуватися
будь-якою мовою

Громадянам Української РСР гарантується право користуватися
своєю національною мовою або будь-якою іншою мовою.
Громадянин вправі звертатися до державних, партійних,
громадських органів, підприємств, установ і організацій
українською чи іншою мовою їх роботи, російською мовою або мовою,
прийнятою для сторін.
Відмова службової особи прийняти і розглянути звернення
громадянина з посиланням на незнання мови його звернення тягне за
собою відповідальність за чинним законодавством.
Рішення по суті звернення оформляється українською мовою чи
іншою мовою роботи органу або організації, до якої звернувся
громадянин. За бажанням громадянина таке рішення може бути видане
йому в перекладі російською мовою.
А так же Конституцию надобно подучить..
Можно на ночь читать,для лучшей усвояемости
Цитата:
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Цитата:
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
Ведьмуля вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ведьмуля получил (-а) спасибо от:
OldFellow (09.11.2010), Фельд (27.10.2010)
Ведьмуля плохо оценили:
justvis (30.10.2010)
Старый 27.10.2010, 01:25   #58 (permalink)
Почетный житель
 Аватар для elefantua
Сообщений: 73
киевлянин
Получено "спасибо": 101
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Джаствис, Вы бы хоть для прикола (как обычно делают) поставили б в голосовалке пункт типа "не згоден з жодним". Или побоялись испортить статистику? А как я и предполагал, сам автор поставил птички во всех шести пунктах. Легче уже было бы сделать один пункт вообще и ставить там птички.
__________________
All You Need Is Love - Я так думаю (с) "Мимино"
elefantua вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
elefantua плохо оценили:
justvis (30.10.2010)
Старый 27.10.2010, 05:26   #59 (permalink)
Почетный легион
Очки: 27,762, Уровень: 51 Очки: 27,762, Уровень: 51 Очки: 27,762, Уровень: 51
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для boroda
Сообщений: 2,057
украинец
Получено "спасибо": 954
Очки репутации: 27,762
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от тувалу Посмотреть сообщение
Глухонемые по -вашему что, не думают вообще?
Думают, но жестовый язык один....что украинский что русский, что белорусский что азербайджанский...
__________________
[SIZE="4"]Не говори мне что делать, и я не скажу куда тебе идти![/SIZE]http://animating.ru/avatars/data/med...imated_955.gif

http://killerjo.net/ кликать не советую, хотя знаю что нажмешь...
boroda вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 27.10.2010, 05:58   #60 (permalink)
nsk
Враг народа - ст.58 УК
Очки: 248,872, Уровень: 100 Очки: 248,872, Уровень: 100 Очки: 248,872, Уровень: 100
Активность: 73% Активность: 73% Активность: 73%
 Аватар для nsk
Сообщений: 20,027
иностранец
Получено "спасибо": 17,715
Очки репутации: 248,872
Доп. информация
По умолчанию Re: Що може вдіяти українець після приниження проросійською владою введенням Закону про знищення мов

Цитата:
Сообщение от justvis Посмотреть сообщение
Закріпивши свою окупаційну владу в Україні, більшовики розпочали здійснювати політику лінгвоциду проти українського народу і його мови.

неужто Лазаря Моисеича не читывали в вопросе насильственной украинизации в 20-30-х годах?
"начать украинизацию с парт.аппарата и полная украинизация всего пролетариата"
кое что из архива:
Цитата:
«Подтвердить, что на службу можно принимать только лиц, владеющих украинским языком, а не владеющих можно принимать только по согласованию с Окружной комиссией по украинизации». Р-401 оп.1,д.82 Президиум Луганского Окр. исполкома: «Подтвердить сотрудникам, что неаккуратное посещение курсов и нежелание изучать украинский язык влечет за собой их увольнение со службы». Р-401, оп.1, дело 72.
Цитата:
В июле 1930 года президиум Сталинского окрисполкома принял решение «привлекать к уголовной ответственности руководителей организаций, формально относящихся к украинизации, не нашедших способов украинизировать подчиненных, нарушающих действующее законодательство в деле украинизации». Украинизировались газеты, школы, вузы, театры, учреждения, надписи, вывески и т. д.
тов. Сталин об украинизации
Цитата:
[SIZE=4][SIZE=2]Нельзя заставить русские рабочие массы отказаться от русского языка и русской культуры и признать своей культурой и своим языком украинский. Это противоречит принципу свободного развития национальностей. Это была бы не национальная свобода, а своеобразная форма национального гнёта.[/SIZE][/SIZE]
http://petrograd.biz/stalin/8-6.php

Сталин Л.М. Когановичу [SIZE=4][SIZE=2]26. IV. 1926 г.[/SIZE][/SIZE]

и так исход украинизации 1922-1933 г.г.
партийный состав по годам
(1922г.)
члены и кандидаты партии - 54818 чел.
украинцы - 23,3 %
русские - 53,6 %
другие - 23,3 %
(1933 г.)
члены и кандидаты партии - 468793 чел.
украинцы - 60 %
русские - 23 %
другие - 17 %

вывод - оказывается украинцы у руля были в период коллективизации

вопрос - а куда необукраиненных украинцев дели? аль как в 1991 .... просто назначили "украинцами"

второй подпункт:
Цитата:
«Уже пятый месяц над свободным городом рядом с победоносным германским знаменем развевается наше родное жёлто-голубое украинское знамя как символ новой жизни, нового возрождения нашей матушки-родины. Однако, к большому сожалению и стыду для всех нас — украинцев, всё ещё остаётся кое-где позорное большевистское наследие. К большому стыду для всех нас, и к вполне понятному гневу украинского населения, приходится слышать в некоторых учреждениях, даже в районных управах, разговоры на русском языке со стороны представителей власти. Позор за это тем, кто становится свободным гражданином освобождённой родины. Позор и не место с нами тем, кто брезгует своим родным языком. Мы этого не допустим, этого не может быть. Поэтому приказываю категорически запретить в дальнейшем кому-либо из представителей власти разговоры на русском языке в рабочее время в учреждениях».
http://traditio.ru/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D 0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

приказ № 24/5-6 обер-бургомистра города Харькова Крамаренко от 9 марта

последняя фраза напоминает циркуляры современной политической власти Украины в вопросах украинизации:
- государственные органы
- школы
- д. сады
- ВУЗы

так о чем речь то?
может стоя поаплодировать тов. Кагановичу, Крамаренко, Леониду Макарычу и самые продолжительные аплодисменты периоду правления Ющенко-Клэр?
__________________
Шось всперднулось (деяким), а потiм гепнулося бееее

списочные дебилы в игноре - fox, certon, andru> Traider .... :ANYWORD:3
nsk вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
nsk получил (-а) спасибо от:
Donkey (31.10.2010), OldFellow (03.11.2010), Кубаноид (30.10.2010), Фельд (27.10.2010)
nsk плохо оценили:
justvis (30.10.2010)
Ответ

Метки
введенням , вдіяти , владою , голову , закону , знищення , киев , минут , може , можете , окраина , після , приниження , проросійською , українець

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 09:37.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022