Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Скільки коштує влада?. - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.12.2011, 14:59   #1 (permalink)
kot
Основа форума
Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для kot
Сообщений: 299
киевлянин
Получено "спасибо": 93
Очки репутации: 7,479
Доп. информация
По умолчанию

[SIZE=3][COLOR=red]Український виборець-роботодавець перетворюється на кріпака ХХІ сторіччя: власноруч обирає владу, яка із ефективного менеджера стає економічним паразитом[/COLOR][/SIZE]


Цитата:
<.... Один день роботи українського парламенту коштує 2,15 мільйонів гривень – таку суму отримуємо, якщо поділимо відповідні видатки бюджету-2011 на 365 днів року.
Цитата:
Апарат Кабміну обходиться платникам податків дешевше – 850 тисяч на день.
ДУС, що опікується комфортом президента та низки інших високопосадовців – 3,68 мільйона на день.
Президентські послуги стрімко подорожчали в 2010 році – аж на 397 мільйонів, а наступного року мають забрати додаткові 100 мільйонів з кишень платників податків....>

Головний кошторис країни цілою низкою статей розподіляє гроші платників податків на вищі органи влади: 787 мільйонів гривень на Верховну Раду, 1344 мільйонів – на адміністрацію президента та Державне управління справами, 311 мільйонів – на секретаріат Кабінету Міністрів.
Один день роботи українського парламенту коштує 2,15 мільйонів гривень – таку суму отримуємо, якщо поділимо відповідні видатки бюджету-2011 на 365 днів року.
Апарат Кабміну обходиться платникам податків дешевше – 850 тисяч на день. ДУС, що опікується комфортом президента та низки інших високопосадовців – 3,68 мільйона на день.
Безперечно, діяльність державної влади важлива для функціонування країни, проте чи справді ці кошти спрямовані на поліпшення добробуту громадян?
Три вищевказані центри влади об’єднують близько 2200 "елітних" бюрократів. До цієї цифри треба додати ще і значну кількість екс-чиновників вищого рівня, що мають певні преференції від держави.
Бюджет щедро фінансує їх щоденну діяльність: організаційне, інформаційне забезпечення, транспорт, обслуговування будівель тощо.
Хоча, загальні витрати на владу можуть загубитися в обсязі ВВП: їх частка складає близько чверті відсотка, із максимумом 0,3% у 2004 та мінімумом у 0,2% у 2010. Проте це не повинно вводити в оману: якщо подивитися на долю таких витрат у зведеному бюджеті, то виявиться, що з кожних 100 гривень, які витрачає держава, десь гривня двадцять копійок йдуть на державні органи влади.
Ці гроші спрямовуються на фінансування життєдіяльності дуже обмеженого кола людей. Рівень такого фінансування у 30 разів перевищує рівень фінансування пересічного громадянина. Безперечно, за таке комфортабельне існування варто боротися.
Найбільше зазвичай "з"їдає" ДУС. Але у перші роки правління Ющенка – у 2005-2006 роках – витрати ДУСі значно скоротилися і наблизилися до парламентських. А от у 2004 та 2008 роках Держуправління фінансувалося найщедріше.
Стримування видатків парламенту – бюджет-2011 виділив ВР на 13 мільйонів менше коштів, ніж у 2010 – стало лише тимчасовим заходом. У проекті на наступний рік депутатам пропонують на 78 мільйонів більше, ніж цьогоріч.
Та таке збільшення важко порівняти з іншим – на користь президента. Президентські послуги стрімко подорожчали в 2010 році – аж на 397 мільйонів, а наступного року мають забрати додаткові 100 мільйонів з кишень платників податків.
Тож державні органи влади добре навчилися акумулювати кошти. А на що, власне, ідуть ці гроші?
Протягом 2002-2011 років законодавці виділили найбільше коштів саме на здійснення законотворчої діяльності народних депутатів. За 10 років інвестиції в цю сферу склали три з чвертю мільярди гривень.
Майже така ж сума пішла на фінансування організаційного забезпечення трьох центрів влади. Третя у рейтингу видатків стаття – безпосереднє обслуговування діяльності ВР, президента та Кабміну – 2,2 мільярди гривень.
Грубі підрахунки показують, що кожен закон, прийнятий ВР за ці роки, коштував народові України близько 380 тисяч гривень.
Бути при владі – тяжка праця, навіть якщо держава і забезпечує тебе всім, чим необхідно. Щоденний чиновницький труд – страшна загроза здоров’ю та комфорту можновладців. Саме тому вітчизняна бюрократія відповідально ставиться до свого здоров’я.
Кошти, виділені на санаторії та лікування високопосадовців за 10 років сягають позначки у 3 мільярди гривень – суми близької на загальні витрати на роботу органів влади.
У кризовому 2010 році на підтримку санаторіїв ВР спрямували лише 7,2 мільйони гривень, проте вже наступного року депутати "виправилися" – і виділили удесятеро більшу суму.
Курорти для можновладців забирають стільки ж коштів з державної кишені, скільки, приміром, інвестиції у національний кінематограф чи космічну галузь.
Рахункова палата, що має стежити за ефективною витратою державних коштів, отримує вдвічі менше. Що ж, державний кошторис наочно демонструє правдивий світогляд правлячої верхівки: працювати треба стільки ж, скільки і відпочивати, але і те, і інше – коштом народу України.
Українські виборці-роботодавці влади – надзвичайно щедрі. Вони оплачують не тільки крихке здоров’я владної еліти, але і їх хобі та розваги. Така феодально-номенклатурна розвага як мисливство також фінансується з бюджету.
У попередні роки витрати на мисливство сором’язливо включалися у такі статті як "ведення лісового та мисливського господарства" та "забезпечення утримання резиденції".
У 2010 році законодавці вирішили сховати "мисливство" ще глибше – у статті "збереження природно-заповідного фонду в національних природних парках, заповідниках та забезпечення утримання резиденції".
Обсяги видатків на цю сферу у 2010 році зросли у півтора рази порівняно з 2009 роком. Чи пішли додаткові кошти на нові дерева і кущі або на чергові депутатські забави? Хто знає…
Навіть до коштів на безпосередню роботу органів влади виникають певні запитання. За 10 років обсяги видатків на організаційне забезпечення Верховної Ради зросли в 7,5 разів, для уряду і адміністрації президента, відповідно, у 7 та 4,4 разів.
Навіть значний ріст цін не наздогнав рівень фінансування української влади – ціни зросли лише у два з половиною рази.
Обслуговування органів влади, що не пов’язане прямо з виконанням владних повноважень, також б’є всі рекорди. Парламентарі виявилися рекордсменами щодо покращення обслуговування себе.
За 9 років парламент поліпшив власний "сервіс" у 4,5 рази, що втричі перевищує аналогічні досягнення уряду та адміністрації президента.
До того ж, якщо розділити видатки бюджету на вищі органи влади на кількість виборців-платників податків у країні – вийде сума дещо більша за 5 гривень на місяць.
Але… Додайте до цього витрати на хабарі – чиновникам, вчителям, лікарям, інспекторам і "ціна влади" виросте дуже суттєво.
Більше того, ще частина бюджету осідає у верхах через "відкати" – і покращує і без того солідний добробут високопосадовців.
На тлі цих цифр український виборець-роботодавець перетворюється на кріпака ХХІ сторіччя: власноруч обирає владу, яка із ефективного менеджера стає економічним паразитом
kot вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2011, 13:21   #2 (permalink)
Новичок
Очки: 78, Уровень: 1 Очки: 78, Уровень: 1 Очки: 78, Уровень: 1
Активность: 6% Активность: 6% Активность: 6%
 Аватар для lotus
Сообщений: 6
украинец
Получено "спасибо": 1
Очки репутации: 78
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
На тлі цих цифр український виборець-роботодавець перетворюється на кріпака ХХІ сторіччя: власноруч обирає владу, яка із ефективного менеджера стає економічним паразитом
В этом суть любой власти, а не только нынешней.
В перестроечные времена помню фильм показывали. Идея его в нескольких словах:
Какой-то городишко задыхался от произвола преступников у власти.
Но появился честный, не подкупных мент-сыщик. Он начал с шестерок и добрался до властьимущих. Шестерок пересажал, на властьимущих собрал такой компромат, что они вот-вот тоже пойдут по этапу.
Заключительная сцена фильма:
Собрались на стрелку две преступные группировки: нынешняя власть города (чуть ли не с сухарями в пакетах) и новая. А в охране паханов новой группировки в шестерках тот самый "честный и неподкупный" мент-сыскарь.
Вывод: честность и справедливость у властьимущих присутствует только до тех пор, пока нужно задавить конкурентов.
"В семье не без урода". В жизни бывают действительно честные, но они либо не добираются до власти, либо не живут долго.
__________________
Престиж, комфорт, безопасность. Подробности на сайте [COLOR=DarkOrange]phoenix.crimea.ua[/COLOR]
lotus вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.12.2011, 14:56   #3 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от lotus Посмотреть сообщение
В этом суть любой власти, а не только нынешней.
В перестроечные времена помню фильм показывали. Идея его в нескольких словах:.
Подобными фильмами, не только фильмами, убивают веру в себя, веру в справедливость.
Результат просмотра таких фильмов один, - страх и покорность перед произволом.
Такие фильмы и снимают для этой цели, - цель полная деморализация, всех и вся.
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.12.2011, 18:48   #4 (permalink)
Приезжий
Очки: 388, Уровень: 4 Очки: 388, Уровень: 4 Очки: 388, Уровень: 4
Активность: 7% Активность: 7% Активность: 7%
 Аватар для Dragonfly
Сообщений: 24
украинец
Получено "спасибо": 3
Очки репутации: 388
Доп. информация
По умолчанию

Власть надо измерять не в деньгах, которые на нее тратятся, а в жизнях людей, за счет которых ее добиваются.
Dragonfly вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.12.2011, 23:43   #5 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dragonfly Посмотреть сообщение
Власть надо измерять не в деньгах, .
Без денег нет власти, ничего нет, - кроме рабства и работы на того у кого есть деньги, или хороший кнут.

Вот блин, научили комунисты формуле: - не в деньгах счастье, а эти повторяют на разный манер как заклинание, идя каждый день на работу,чуть ли не бсплатную
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.01.2012, 03:36   #6 (permalink)
Заблокирован
Очки: 33,659, Уровень: 56 Очки: 33,659, Уровень: 56 Очки: 33,659, Уровень: 56
Активность: 2% Активность: 2% Активность: 2%
 Аватар для PRAVED
Сообщений: 1,632
украинец
Получено "спасибо": 964
Очки репутации: 33,659
Доп. информация
По умолчанию

по последним данным - 7 лет тюрьмы
PRAVED вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.01.2012, 16:59   #7 (permalink)
Новичок
Очки: 138, Уровень: 1 Очки: 138, Уровень: 1 Очки: 138, Уровень: 1
Активность: 9% Активность: 9% Активность: 9%
 Аватар для GoldKapital2011
Сообщений: 9
киевлянин
Получено "спасибо": 0
Очки репутации: 138
Доп. информация
По умолчанию

Очень много)))
GoldKapital2011 вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 06.01.2012, 17:31   #8 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GoldKapital2011 Посмотреть сообщение
Очень много)))
твоя цена ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
скільки я хочу народити дітей? 4UK Женский форум 39 18.07.2016 23:43
Найбільше в Україні краде влада . kot Общество и Я 0 13.12.2011 13:17


Часовой пояс GMT +3, время: 22:39.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022