Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
СНА - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Регистрация Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.01.2012, 02:37   #1 (permalink)
Почетный легион
Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100 Очки: 123,267, Уровень: 100
Активность: 99% Активность: 99% Активность: 99%
 Аватар для НацСоц
Сообщений: 10,008
украинец
Получено "спасибо": 841
Очки репутации: 123,267
Доп. информация
По умолчанию

http://sna.in.ua/



На данный момент их давит власть. задержание Белецкого,дело о васильковских террористах,дело Паршакова,дело о нападении на харьковский офис организации




последняя их акция

У вівторок, 17 січня Запорізький осередок організації “Патріот України” прийняв участь у пікеті приїзду українофоба і депутата Верховної Ради від Партії Регіонів Вадима Колесніченка. В Запоріжжі він презентував в приміщенні обласної бібліотеки ім. Горького чергову псевдонаукову книгу про «злочини» УПА – “Гірка правда: злочинність ОУН-УПА”, автором є Віктор Поліщук.
Від “Патріот України” перед пікетувальниками виступив Коваль Данило, який окрім загальної інформації щодо українофобської політики влади та підміні фактів в історії визвольного руху, та спираючись на історичні факти розвіяв один з таких популярних прикладів «злочинності» УПА – «Галицький віночок».
На самій презентації теж були присутні представники Запорізького осередку, але депутат Колесніченко не бажав дискутувати з присутніми, або хоча б відповідати на їх питання, тому ця подія перетворилася на фарс.
По закінченню презентації Вадим Колесніченко на виході з будівлі обласної бібліотеки ім. Горького був зустрінутий скандуванням «Колесніченко – повія! Чемодан! Вокзал! Росія!» та «Ганьба!».
Поява Запорізького осередку Патріот України викликала зацікавленість у присутніх на пікеті людей, багато з них після закінчення і під час пікету підходили та задавали питання про організацію та її ідеологію.
Тираж книги “Гірка правда: злочинність ОУН-УПА” буде складати 6 тисяч примірників російською мовою і 4 тисячі українською, спонсором видавництва є ВАТ «Мотор Січ», власником якого є народний депутат, регіонал В`ячеслав Богуслаєв.
Варто відзначити, що замість того, щоб вкладати гроші в запорізькі підприємства та покращувати матеріальну базу ВАТ «Мотор Січ», 30 грудня 2011 року ВАТ «Мотор Січ» було придбано 60% акцій(2 232 256 акції) Оршанського авіаремонтного заводу у Білорусії, інвестори беруть на себе зобов`язання протягом 2012-2016 років вкласти в реконструкцію і модернізацію виробничих потужностей не менш 12 мільйонів доларів, а також створити більш ніж 300 робочих місць. Окрім цього на протязі п`яти років в соціально-економічний розвиток поселення Болбасове(де знаходиться підприємство) інвестори повинні вкласти 20 млрд. білоруських рублів.
Також з 2012 року буде розпочате виробництво крилатих ракет в Росії на базі місцевих запчастин і запропонований новий двигун МС-450.
Можемо зробити висновок, що пан Богуслаєв не відчуває обов`язку розвивати запорізькі підприємства та покращувати умови праці для українських робітників, проте доволі успішно буде вкладати гроші в закордонні підприємства і покращувати умови праці неукраїнців.
Голова «Русскоязычной Украины» Вадим Колесніченко обіцяв завітати до Запоріжжя в цьому році ще раз і через півтора-два місяці презентувати чергову псевдонаукову книгу.
Запорізькі патріоти обіцяють влаштувати не менш «теплий» прийом пану Колесніченку і в наступний раз та ще раз перевірити його знання щодо презентованої 17 січня книги та історії України загалом.
НацСоц вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Часовой пояс GMT +3, время: 14:19.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022