Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Українське азійське суспільство. - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Регистрация Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.12.2011, 22:56   #1 (permalink)
kot
Основа форума
Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для kot
Сообщений: 299
киевлянин
Получено "спасибо": 93
Очки репутации: 7,479
Доп. информация
По умолчанию

[SIZE=3][COLOR=red]Ми хочемо лише в спільний з ЄС економічний простір, щоб жити як у Європейському Союзі.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]А думати і діяти, як у Радянському.[/COLOR][/SIZE]
Тому не може бути жодних успіхів у євро інтеграції України, поки суспільство не виховає в собі європейську свідомість, поки ми ментально не станемо європейцями
kot вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.12.2011, 22:58   #2 (permalink)
kot
Основа форума
Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для kot
Сообщений: 299
киевлянин
Получено "спасибо": 93
Очки репутации: 7,479
Доп. информация
По умолчанию

Існує багато проблем і перепон, які заважають європейській інтеграції України. І недосконале застаріле законодавство, і слабо конкурентна, екстенсивно розвинена та роками не модернізована економіка, і забюрократизована система управління державою.
Це й недолугі заяви президента Янукович про "[COLOR=#900022]бідних родичів[/COLOR]" та бездумна "[COLOR=#900022]поза[/COLOR]" у відносинах із західними лідерами.
Проте, як не парадоксально, головною перепоною на євроінтеграційному шляху України – є, власне, українське суспільство.
Говорячи про суспільство, ми маємо на увазі не тільки рядових громадян, а передусім – українську псевдо-еліту, політикум, топ-бізнесменів. Вони є частиною цього суспільства й зрощені ним в українських соціальних, політичних та економічних реаліях.
А реалії ці є, по своїй суті, не європейськими, а азійськими. І вони формують азійську ментальність усього суспільства. Звідси й "азійщина" у підходах, діяльності, цілях, цінностях і навіть буденній поведінці як псевдо-еліти, так і, на жаль, переважної більшості пересічних громадян.
"Азійщина" у нас усюди.
Від поведінки перехожих, які не можуть донести обгортку чи недопалок до урни, до поведінки водіїв, які рідко пропустять пішохода зеброю, попри правила дорожнього руху. "Азійщина" в українській сфері обслуговування, яка не відзначається нічим, окрім хамства і, м'яко кажучи, "ненав'язливого" сервісу.
"Азійщина" в діяльності вітчизняного бізнесу, який радий скуповувати за великі кошти закордонні об'єкти, а в Україні намагається отримати власність без тендерів і [COLOR=#900022]за неконкурентними процедурами[/COLOR], при чому здебільшого навіть подумки не допускаючи необхідність інвестувати в технічне оновлення і модернізацію своїх українських активів. За великим рахунком, олігархічний бізнес у кращих традиціях "азійщини" паразитує на власній країні, навіть не намагаючись її розвивати.
Але найголовніше – "азійщина" в діяльності українських політиків. Приклади?
Підкилимні домовленості, кулуарні змови, те, що Віктор Ющенко називав політичною корупцією. У зовнішній політиці – безперервні цинічні торги й намагання всидіти на двох стільцях. Звичайно, український політикум сприймає обурення вироком Тимошенко на Заході як елемент такої ж гри і торгу, а не проявом принципової позиції.
Бо вони так звикли жити тут. По-іншому вони не вміють. І ніколи не зуміють сприймати життя інакше.
Доводиться часто чути й читати, що для вступу до Євросоюзу нам потрібно, так би мовити, "створити Європу в Україні". Під цим, як правило, розуміється розвиток економіки, підвищення життя людей і адаптація українського законодавства до європейського.
Проте починати треба не із цього. І справа зовсім не в економіці чи рівні життя.
Починати потрібно з того, щоб сформувати в суспільстві, у його переважній більшості, європейську ментальність, свідомість і світосприйняття. Ми ніколи не будемо в Європі, якщо не почнемо дивитися на світ європейськими очима, оцінювати події за європейськими стандартами й вирішувати проблеми європейськими методами.
Греція, Португалія або Іспанія мають відносно слабкі, за мірками ЄС, економіки й відносно невисокий рівень життя. Проте вони в Євросоюзі, тому що ментально вони є європейськими.
Наприклад, Іспанія, щоб політично й інформаційно бути в загальноєвропейському контексті, навіть запровадила для себе загальноєвропейських час. Хоча на карті чудово видно, що Мадрид і, наприклад, Берлін – у різних часових поясах.
Ми ж, навпаки, граємося із часом, підіграючи Москві. Тому що "азійщина" змушує наших політиків торгуватися всім – навіть часовими поясами.
Бо в нас немає розуміння необхідності й внутрішнього бажання бути в одному культурному, політичному й інформаційному просторі з іншими країнами ЄС.
Ми хочемо лише в спільний з ЄС економічний простір, щоб жити як у Європейському Союзі.
А думати і діяти, як у Радянському.
Тому не може бути жодних успіхів у євро інтеграції України, поки суспільство не виховає в собі європейську свідомість, поки ми ментально не станемо європейцями.
Якщо за висловом Булгаковського професора Преображенського "розруха не в клозетах, а в головах" – то і Європа теж має бути в головах, а не лише у формальних і демонстративних євроінтеграційних прагненнях.
kot вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.12.2011, 23:23   #3 (permalink)
kot
Основа форума
Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25 Очки: 7,479, Уровень: 25
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для kot
Сообщений: 299
киевлянин
Получено "спасибо": 93
Очки репутации: 7,479
Доп. информация
По умолчанию

Суд над Юлією Тимошенко в камері СІЗО був проведений, щоб Україна не мала можливості підписати угоду щодо євроінтеграції. Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи рішення виїзного засідання суду в Лук’янівському СІЗО щодо арешту екс-прем'єра.
"Янукович робить все, для того, щоб Україна не мала можливості підписати угоду щодо євроінтеграції", - заявив захисник.
"Він розуміє, що треба зробити відвертий, пробачте, плювок в обличчя Європі, для того, щоб європейці сказали: ми з дикунами не можемо бути в одному співтоваристві", - уточнив Власенко.
"Це було зроблено відверто. Напередодні саміту. Це було зроблено свідомо, протягом двох днів.
kot вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Українці обирають українське. Залізний Политический форум Украины 11 22.01.2019 01:20
Українське сучасне мистецтво 4UK Литература, фото, искусство 10 04.02.2015 11:01
«Золота доба Катерини ІІ» та українське питання . kot Украина 1 01.12.2011 18:15


Часовой пояс GMT +3, время: 15:24.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022