Пока есть правила, нет свободы.
Киевский форум без правил. Без модераторов. Без цензуры.
Общайтесь так, как считаете нужным.

О ФОРУМЕ - ИНСТИНКТ САМОСОХРАНЕНИЯ
FKiev.com - здесь все просто.
Вбивствами в Києві заправля міліція. - Киевский форум без правил

Вернуться   Киевский форум без правил > Общий > Украина
Регистрация Бан-лист Правил нет Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны Статистика


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.07.2013, 19:42   #1 (permalink)
Заблокирован
Очки: 30,499, Уровень: 53 Очки: 30,499, Уровень: 53 Очки: 30,499, Уровень: 53
Активность: 12% Активность: 12% Активность: 12%
 Аватар для Slavkora
Сообщений: 1,766
Получено "спасибо": 223
Очки репутации: 30,499
Доп. информация
По умолчанию

2-7-2013 особисто до рук прокурора Шевченківського району Мармиша передана заява під № 3946
.................................................. .................................................. .................................................. ............
Прокурору Шевченківського району
Мармиш
08132
Заява
про порушення кримінальної справи за злочини проти правосуддя
(масовані вбивства).
В 1911 році на території нинішньго Шевченківського району Києва неподалік від розташування нинішніх прокуратурм та міліції району було вбито 13-літнього хлопця Ющинського,з якого була викачана та випита кров фанатиками з мафії,складеної з екстремістських сектантів,сповідуючих біблію та юдаїзм.Звертає на себе увагу,що у вбивстві звинувачувався не Київський мешканець,а приїжджий.В своєму рішенні від 28 жовтня 1913 року Київський міськсуд підтвердив,що в Шевченківському районі Києва відбуваються ритуальні вбивства неповнолітніх з метою викачування крові та вживання її в їжу,що на мові біблії називається причастям кров*ю до їхнього бога.Це було визнано колегією суддів та судом присяжних в повному складі одноголосно.
Вирок суду вступив в законну силу і його висновки дійсні та діють на даний час.
Через 5 років в 1918 та в 20-х до тодішніх міліції та прокуратури Києва та Шевченківського району потрапили вбивці та співсектанти вбивць Ющинського.Учасники суду,зокрема, всі судді та цивільні присяжні,корінні кияни,були закатовані,вбиті,а їхнє майно розграбоване цими організованими злочинними угрупуваннями.Цей тяжкий злочин супроти правосуддя,що не має терміну давнини та підпадає на даний час під дію КК України, не отримав ні необхідного розслівдування,ні висновків.
Пізніше ці кровопивці поприлаштовували до міліції та прокуратури своїх діток,онуків та інших родичів та кровопивць з задвірок усього СНГ,які незрозумілим чином втулилися до столиці при повному спротиві вищого за них корінного населення.
Про те,що міліцією Шевченківського районукерує мафія свідчить те,що керівниками постійно являються:
1.Мігранти з відсталих районів.
2.Євреї.
Мафія,як відомо,скріплюється кров*ю.І цією кров*ю,цілком вірогідно,прямо чи опосередковано,
є випита в той чи інший спосіб кров убитих жертв на таємних антидержавних зборах.І це реальність.
В азах юриспуденції в усьму світі надані ознаки мафії.Це різке порушення пропорцій соціального,територіального походження,національности чи релігійних уподобань на певному об*єкті по віднощенню до оточуючого місцевого населення.
Про наявність в міліції терористичних сектантів,однодумців та родичів вбивць Ющинського, свідчить такий промовистий факт-міліція не тільки незаконно слідкувала за продавцями літератури на Майдані Незалежности,які розповсюджували рішення суду по справі Ющинського, матеріяли про злочинців,які розікрали державне майно в Києві в нинішній час та їхніх подільників та сородичів з міліції та прокуратури,доповідні записки,складені на замовлення керівництва МВС Росії відомим мовознавцем,автором словника російської мови Далем,в яких він приводить факти чисельних ритуальних вбивств дітей та покриття цих злочинів подільниками вбивць з поліції..
Але скоювали напади злочинці з міліції не на продавців,а на читачів та слухачів,аби на кого вилити своє злочинне нутро,та ще й таким чином,що крім скоєння інших тяжких злочинів,намагалися приписати кражу,та не чого небуть,а книжок чи відеокасет б/в за ціною по 1 гривні 10-річної давности.Ці звироднілі соціально небезпечні патологічні злочинці від народження з міліції хотіли напаскудить любим чином,приховуючи справжню причину їхніх злодіянь.Зрадили ці злочинці, неповноцінні від народження, свою сільську родіну,окупували Київ і перетворюють його на великий кугутярник.Одні їхні фізії чого варті!
Так,14-6-2003 року в суботу було вчинено злодійський напад на мене.Мене витягли з території метра,затягли в кімнату районної міліції на Майдані Незалежности,перепаскудили мої речі,лазили брудними руками по моїх кишенях,скоїли ряд тяжких злочинів,в т.ч. намагалися мене відвезти до суду під сфальшованими приводами,а потім розбіглися та поховалися за командою злочинця в цивільному вищого чи середнього командного складу.
Організатори злочину ховалися за дверями кімнати міліції та давав команди щодо скоєння проти мене злочинів офіційному спільному патрулю складеному з Шевченківського РУ та солдат ВВ,які періодично виходили за двері,натравлювали на мене.Одного з командуючих я бачив.Особу мою не встановлювали.Обшуковували мене,намагалися приписати,то те,то се,зупинилися на кражі,так як у мене не було касових чеків на в/касети б/в 10-річної давнини з перезаписаними на них документальними фільмами та книжки б/в,які я віз з книжкового базару Петрівки,але заходив на Поштамп і підходив до продавців літератури на Майдані,за якими слідкували.А коли я вже відійшов і зайшов в метро,напали на мене.Наказали приписати мені таку кражу офіційному начальнику патруля на Майдані сержанту Могилі з Шевченківського РУ,який виконував накази невідомих чи невідомого,але,коли побачив,що вони втекли,і виставили його одного організатором злочину,втік і сам.Про що я неодноразово повідомляв.
Мафія в міліції Шевченківського району пустила настільки глибокі корені,що інспектору СВБ Гу МВС в Києві Божку Д.В. зуміли втулити писульку,що ніяких ні патрулів,ні кімнати міліції на Майдані немає.
В той період ряд розповсюджувачів літератури з даної тематики було вбито.Зокрема,відомого історика та поета Михайла Гаращенка з Черкащини,колишнього компартійного інструктора та Ніколая з Оболоні,прізвище невідоме мені,колишнього радянського офіцера російсько-мордовського походження зі збіднілого дворянського роду.які розповсюджували літературу в Києві,зокрема,в Шевченківському районі на Майдані.Незадовго до вбивства до Ніколая,з його розповідей,приходили якісь злочинці з якоїсь міліліції під приводом якоїсь перевірки,мучили його та погрожували вбивством в разі продовження розповсюдження ним літератури.
Я по двічі за свій некомпенсований кошт та час був на прийомі у начальників міліції та кримінального розшуку Шевченківського району Києва Мірошниченка, Гринцевича та з ТВМ-4 на Прорізній(колишнє РУ Радянського району Києва,що всупереч рішення Верховної Ради не було розформовано).
В 20 числах липня 2007 року Грінцевич приймав в якості ВО начальника міліції.Мені він заявив,що є начальником кримінального розшуку,це не його блок питань та відправив до Драпея,відповідального за особовий склад міліції Шевченківського району.
Другого разу 17-6-10, після вбивства студента мігрантами з міліції представника вищої української касти-інтелігенції,коли Грінцевича поставили в.о.начальника міліції замість Мірошниченка.Не розстріляно не тільки заручників з числа вбивць та їхніх родичів,навіть вбивці та вори за сумісництвом продовжують окуповувати Київ на волі.Я приніс Грінцевичу докази,що на місці скоєння злочину був колишній сержант,а потім уже оперуповноважений кримінального розшуку Могила,безпосередній його підлеглий ,який під підписку надав прокурору завідомо брехливі пояснення прокурору.Гріццевич відмовився викликати підлеглого з метою розкриття злочину.Я надавав йому докази скоєного його подільником та підлеглим злочину-Грінцевич сховав руки за спину,я підсунувся до нього-Грінцевіч-відсунувся.
Перший раз на особистому прийомі начальник міліції Мірошниченко в 2007 році відмовився допомагати в розкритті злочину та надавати склад підлеглих на 14-6-2003 року,які знаходилися на місціскоєння злочину.
Другого разу Мірошниченко також став покривати злочинців,що в подальшому призвело до вбивства студента,грюкав кулаком по столу,та-є великі підозри,що надав вказівку канцелярші знищити мої заяви,щось прошепотівши їй на вухо,яка після прийому з моїми заявами сховалася в параші та не вилазила звідти.
Роками мої заяви пересилалися до ТВМ-4,де не отримували жодног реагування з метою покриття злочину.В той же період я також двічі приходив до начальника міліції з ТВМ-4 на Прорізній, начебто,майора,який заявив приблизно наступне- він командує лише офіцерами,ніякого відношення до Хрещатика та Майдану Незалежности немає,всі патрулі на Майдані призначаються на Герцена,9 і не знає,чого ті дурні з Герцена,9 пересилають йому мої заяви.Я надавав йому докази,що Могила з ТУМ-2 під підписку надав прокурору завідомо брехливі пояснення.Начальник ТВМ-2 відмовився викликати Могилу та заявив,що нічого брати не буде,ставши на рецидивний шлях покриття тяжкого злочину,скоєного проти Держави та мене.
Ще й погрожував мені кримінальною справою.
Другого разу,в зв*язку з тим,що начальник ТВМ-4 заявляв,що він командує тільки офіцерами,я приніс докази,що Могила є в званні офіцера.Якраз в цей період на Прорізній перебудовували вхід силами незаконно затриманих безпритульних. Начальник міліції бубонів під носа якусь абракадабру та не захотів зі мною розмовляти,знову ставши на шлях покриття злочину.Це був прийомний день громадян.Я чекав його надворі більше години.З відкритих вікон міліції нісся безперервний,на всю округу,мат.Без діла тинялися по двору мігранти з сіл в офіцерських погонах,надавали накази патрулям незаконно вишукувати та арештовувати бездомних громадян для безкоштовної експлуатації їхньої праці при ремонтних роботах свого приміщення на Прорізній,що підпадає під дію ККУкраїни.Цей злочин потурається прокуратурою,що також є злочином.
Начальник ТВМ-4 по телефону викликав своїх жінкута дочку,які стали біля Прорізної.Я годину стояв на протилежному боці подвір*я. Начальник ТВМ-4 раптом вискочив з входу ТВМ-4 та швидко попобіг на вулицю межи добовиків.Я побіг за ним,наздогнав його біля Прорізної та завдав вищенаведені питання.Виходить,що він дурив мене.А офіцер,спійманий на брехні,повинен застрелитися.Крім того,він має квартиру поблизу Хрещатика,яка повинна належати корінному киянину.В зв*язку з чим необхідно перевірити,чи не було вбито законного власника квартири,як це робилося в Шевченківському РУ кримінальним розшуком,та тільки чотирьох оперуповноважених,які вбивали одиноких киян та привласнювали їхнє майно, дотягли до суду років 15 тому.Крім того,не виявлялися подільники,які переписували майно жертв на нових господарів.
Начальник штабу Шевченківського РУ році в 2007,чкий здійснював прийом від імені начальника Шевченківського РУ(якого ніколи не було на робочому місці в приймальний час) став волати з перекошеною від злоби фізією,що допомагати злочинців шукати не буде,бо в 2003 році його в Шевченківському РУ не було.
За дивним збігом обставин всі вищенаведені керівники міліції 3 тисячоліття,які захопили владу в столиці України, являються юдеями мігрантського походження.Необхідно перевірити,як вони попали на роботу в керівництво міліції столиці України та хто в міліції підробив їм особисті докуменнти в частині прізвищ та національності.
Юдеями являють і колишні прокурор Шевченківського району Нечипоренко,який свого часу особисто покрив розкрадання коштів в Ніжинському управлінні юстиції на 18 000 доларі та моє пограбування на 600 доларів, та заступник прокурора з нагляду за міліцією Максимов.
Нечипоренко,Мірошниченко та Гринцевич навіть мови вивчити нездатні народу,в столиці якого вони паразитують.
Щодо юдейства відповідального за особовий склад Драпея сказати не можу,але від того він не стає меншим злочинцем,що добре видно по його постійно бігаючим вицвілим оченятам. Цей патологічний злочинець веде себе з жертвами злочинів вкрай агресивно.Драпей заявив,чого це я тут бігаю,жаліюся,бо він так може мені сказати(самий розумний херой-окупант Києва),що побіжу і на нього, мимрика,жалітися.Заявляв про свю профнепридатність,що він не здатен знайти злочинців. Тільки здатен стягувати з Києва кошти на своє утримання та кривлятися,безкарно поки що,-може,може,може те,може се,може я на вулиці десь шось продавав,верзе аби шо,аби вкусити,рефлекс недорозвинутого злочинця.Я надав йому схему.Він пообіцяв її використати,але збрехав, переслав її вишенаведенему начальнику ТВМ-4 на Прорізну,який заявляв,що йому з Герцена,9 заяви про скоєння злочину на Майдані Незалежності пересилають здуру і я повинен іти розбиратися з Драпєєм зокрема.За показами арештованих з Врадіївсьгого РУ,їхній відповідальний за особовийсклад збирав данину за чистку їхніх особових справ,посади,грамоти і т.п.Вірогідно,такі ж злочини скоював і Драпей.
Коли мною було виявлено одного з виконавців скоєного проти мене злочину,до того ж розумово недорозвинутого та психічно хворого,соціально небезпечного для суспільства,на момент скоєння злочину-сержанта Могилу з Шевченківського РУ,згодом зробленого оперуповноваженим Шевченківського РУ,ця шайка-лєйка примудрилася відправити його через своїх подільників аж в Черкаську область,щоби він не навів на них, організаторів численних злочинів проти України.
Треба враховувати,шо на теренах СНГ постійно знаходять трупи дітей з викачаною кров*ю,а також те,що в Шевченківському районі Києва зникають діти.Нерозкриття цих злочинів може бути пов*язане з наявністю сектантів в прокуратурі та міліції і нинішнього часу.
Виходячи з наведеного в межах порушеної кримінальної справи необхідно виявити серед прокурорів та офіцерського складу міліції Шевченківського району родичів сектантів,які знищили весь склад судової колегії та суду присяжних в 1918-1920-х роках.
Викликає обгрунтовану підозру і те,що міліція Шевченківського району діяла всупереч законодавству-не розслідувала тяжкі злочини,про які дізнавалася,а здійснювала напади на тих,хто володів даними про скоєння злочинів.
Справу про розкриття вбивства Ющинського було доручено тодішній міліції,але було виявлено,що керівництво поліції Києва та підлеглі їм слідчі,покривають вбивць,арештовували дорослих свідків та батьків свідків-дітей,Під час знаходження в камері батьків злочинці-подільники тодішньої міліції вбивали їхніх дітей-свідків.Керівництво поліції організовувало підкид свідкам чужих речей та скоювало інші тяжкі злочини (прям, як зараз,тільки зараз безкарно.Поки шо).Керівництво поліції Києва та нинішнього Шевченківського району було облишено всіх прав, заарештовано та засуджено,майно конфісковане.Про це доповідав суду прокурор єврей-християнин Віппер.
З колотими ранами,зхожими з ранами на тілі Ющинського,було винайдено і труп викраденого російського поета Сергія Єсєніна.
Нещодавно в центрі Одеси встановлено пам*ятника Миколі 2 з написом,що родина царя була вбита фанатиками з числа юдеїв ритуально .Подібно вбивству Ющинського в Шевченківському районі Києва.На написові сказано,що причетні до злочинів(в тому числі і покриттю шляхом поганого розслідування) виродяться в 3-4 коліні,народяться даунами,товстими,гермафродитами.
Ці соціально небезпечні злочинці і мене хотіли зробити подібною жертвою.І скоїли напад в той же період літа,як і ритуальне вбивство царя.
Хай ці мігранти та окупанти Києва разом зі своїм оточенням,які вирішили займатися терором на моїй землі проклянуть того дня,коли вони народилися,як і ті,хто їх буде покривать.
Прошу:
Порушити кримінальну справу за ст.379 КК України(вбивство судді Київського міськсуду Хвеодора Болдирєва,суду присяжних в повному складі(12 осіб),свідків,в т.ч. матері отруєних сектантами дітей Чеберяк Віри Володимирівни у повній відповідности до норм кримінального кодексу.
Додатки:
1.Копія промови судового експерта,лікаря-психіатра Сікорського,батька всесвітньовідомого авіаконструктора.
2.Фото з написом на нині встановленому пам*ятникові з Одеси.
Slavkora вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Старый 05.07.2013, 20:31   #2 (permalink)
Почетный легион
Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100 Очки: 286,828, Уровень: 100
Активность: 0% Активность: 0% Активность: 0%
 Аватар для fox.
Сообщений: 22,601
киевлянин
Получено "спасибо": 6,485
Очки репутации: 286,828
Доп. информация
По умолчанию

[COLOR=#3131d2]Slavkora[/COLOR], расскажи коротко о чём речь ?
__________________
I am the Universe and the Universe is Me.
We're sound, stars, atoms
Descending, vibrating, in an eternal dance
Chanting, flowing, in circles and spirals of light
From the ether to my veins and nerves and bones
My vessel of light
Screaming I am Immortal.
fox. вне форума  
Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе

Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
У Києві. (c) Поговорим 4 10.07.2012 04:12


Часовой пояс GMT +3, время: 09:58.


Работает на vBulletin® Версия форума 3.х.х. Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.

© FKiev.com 2007 - 2022